Prosinec 2009

Testování

28. prosince 2009 v 20:14 | Ráďa |  Novinky
Milá dítka, pan Vondřička v těchto dnech dává dohromady příručku pro potřeby škol ohledně testování výkonů dětí v tělesné výchově, a proto nás požádal, zda by některé z vás neposloužily jako "testovací vzorky" k vytvoření tabulek a bodových ohodnocení. Prosím proto všechna děvčata (přednostně 1. - 3.třída, ale mohou i starší), zda by se mohla dostavit zítra - úterý 29.12. v 16,00 hod. do sportovní haly. Součástí testů bude např. skok přes švihadlo, skok z místa, přeběhy, hod apod. vše v režii pana Vondřičky. Pokud bude prostor, mohly bychom si i chvilku zahrát. Počítejte tak s hodinkou. Dík a zítra ahoj Radka.

Informace ke konci roku

9. prosince 2009 v 20:39 | Ráďa |  Novinky
Poslední letošní trénink se uskuteční ve čtvrtek 17.12.

Další kolo obl.přeboru bude o víkendu 16., nebo 17.1. - v Písku a následně 6. nebo 7.2. - v Pelhřimově.Plánujte si proto prosím lyže, návštěvy apod. tak, abyste v daných termínech mohly hrát.

Na závěr všem hráčkám a jejich blízkým krásné vánoce , hodně zdraví , spokojenosti a štěstí v novém roce ! Máme vás rády a na všechny se v roce 2010 moc těšíme . Radka a Jarka.

Od nového roku možná změna tréninku

9. prosince 2009 v 20:33 | Ráďa |  Novinky
Jelikož stav tělocvičny ZŠ Dukelská začíná být v nevyhovujícím stavu (utržené koše) a zároveň počet hráček přípravky je veliký (za což jsme velice rády !) a místa v tělocvičně je málo, přemýšlíme o změně termínu a místa tréninku. Jelikož jsou ale tréninkové hodiny v halách již téměř obsazeny , jediný "solidní " možný termín je pátek od 17,30 do 18,30 hod . v tělocvičně TJ ČZ - ul. Máchova , vedle házenkářského hřiště - u gymnázia. V plánu je tedy přesun čtvrtečního tréninku. Úterní trénink zůstane v stávajícím čase - tj. 16,30 hod.- 18,00 hod v Dukelské ( pokud budou opraveny koše, protože jinak v Dukelské trénovat nepůjde vůbec ).
Prosíme všechny rodiče, aby se vyjádřili k navrhovanému řešení, je nám jasné, že děti mohou mít jiné kroužky apod., proto zjišťujeme předběžně situaci, podle které se následně rozhodneme.

Sobotní výhry

6. prosince 2009 v 12:57 | Ráďa |  Novinky
V semifinálové části oblastního přeboru nám budou soupeři Písek "B, Č.B. "B" a Pelhřimov, s každým s těchto týmů se 2x utkáme. První kolo bylo odehráno ve Strakonicích a soupeřům jsme nadělily pěknou "mikulášskou nadílku ".

Strakonice : Písek "B" 63 : 23
Strakonice : Č.B "B" 53 : 6

Střílely : Holubová 22, Drnková 13, Roučková 12, Mrázová 11, Sýkorová 9, Velková 9, Jariabková 8, Baloušková 8, Špánová 8, Němcová 6, Preisová 4, Šípová 4, Fišerová 2.

Všem děvčatům za sobotní hru VELKÁ POCHVALA !
Proti slabším soupeřům se nám dařilo, potěšila snaha přihrát si a založit rychlý protiútok.
Chválit zaslouží tentokrát celý tým za kolektivní výkon, přihrávky. Střelecký rekord si vytvořila Zuzka Holubová, své první body v přeboru zaznamenala Nikola Němcová. Z úpných nováčků potěšila Terka Bittnerová a Jindřiška Klejnová.