Srpen 2010

Pozor !

28. srpna 2010 v 19:37 | Ráďa |  Novinky
Zdá se, že jsme si z Volyně odvezly nemilou památku - po upozornění rodičů doporučuji řádnou prohlídku hlaviček všech holčiček, jelikož se objevily vši ! Dík a ahoj v září !

Tréninky

27. srpna 2010 v 22:05 | Ráďa |  Novinky
Tréninky pro přípravku v sezóně 2010/2011 :
Úterý    16,30 - 18 hod
Čtvrtek 16,30 - 18 hod
Členské příspěvky byly zvýšeny na 2000 Kč na sezónu ( částku je možné zaplatit ve dvou pololetních splátkách po 1000 Kč ) - vybírají hotově trenéři
1. trénink je ve čtvrtek 2.9. !
Hráčky, které budou už trénovat se staršími ( Preisová, Jariabková, Velková, Roučková, Holubová, Baloušková, Hlinšťáková, Mrázová ) mají první trénink již ve středu 1.9. od 15, 30 do 17 hod v Poděbradce !
Znáte - li šikovné holčiny od šesti do deseti let, přiveďte je na trénink, ať je nás co nejvíc !


Basketball HEAD.JPG

Volyně

27. srpna 2010 v 21:59 | Ráďa |  Novinky
Soustředění Volyně

Pochvala všem hráčkám přípravky, které se basketbalového soustředění zúčastnily. Doufejme, že se nám odtrénované hodiny vrátí a že budeme v následující sezóně hrát co nejlépe.Od září je třeba makat na trénincích a chtít se naučit co nejvíc.

Výkony v některých měřených disciplínách :


Švihadla
Lehy - sedy
Šoupáky
Slalom- driblink
Obranný pohyb
Dvojtakt
Lavička
Běh
Skok z místa
Holubová Zuzana
59
23
8
31
23
6
38
7
-
Baloušková Kateřina
62
24
10
29
17
4
30
6
-
Pichlerová Klára
31
27
12
26
19
3
22
6
-
Roučková Nikola
60
20
11
31
19
4
32
6
181
Jariabková Míša
77
26
14
31
19
6
27
6
155
Preisová Kateřina
65
26
5
31
16
4
25
6
138
Kutá Pavla

72
25
11
28
19
4
32
6
153
Šípová Tereza
46
28
9
31
18
3
25
7
158
Lukačevičová Emma
47
24
8
26
18
3
25
6
150
Kochová Natálie
15
23
7
29
19
3
21
6
167
Drnková Nikola
38
24
11
28
16
4
28
6
173
Fišerová Linda
53
25
7
29
17
4
30
7
160
Bublíková Míša
39
19
10
25
16
3
23
8
130
Svobodová Sabrina
39
20
10
20
17
3
20
6
137
Roučková Violka
50
24
2
19
16
2
25
6
149
Baloušková Karolínka
20
22
3
22
17
1
21
6
121
Velková Karolína
54
27
7
30
19
1
32
8
170

Přátelský zápas s Borotínem :
Strakonice - Borotín   22 : 28
S tradičním soupeřem jsme se utkaly v poslední den soustředění, proto byla
na některých dívkách příliš vidět únava. U soupeře vynikala jediná hráčka, kterou jsme nedokázaly ubránit, celkově byly soupeřky bojovnější a prokázaly větší chuť zvítězit.
Střílely : Jariabková
10, Holubová 4, Roučková 2, Kochová 2, Lukačevičová 2, Bublíková 2

Rozpisy zápasů na příští sezónu

7. srpna 2010 v 17:14 | Ráďa |  Novinky
Milé mladé basketbalistky, po prázdninách se rychle přiblíží nová sezóna, takže zavčasu dávám k dispozici termíny zápasů kvůli příp. plánování vašich dovolených, návštěv , oslav apod.Hráčky ročníku 2000 a mladší patří do kategorie nejmladších minižákyň

BASKETBAL 2010/2011 - Rozpis soutěže: Nejmladší minižactvo
---------------------------------------------------------------------------

1.kolo sobota
18.09.2010

koš.gif
NM001,002        BK Pelhřimov         - SBK Borotín d                       
NM003,004        BK Tábor             - Sokol Písek B                       
NM005,006        BSK C.Budějovice B   - BK Strakonice d                     
NM007,008        Sokol Písek A        - Slovan J.Hradec                

     


2.kolo sobota
25.09.2010

NM009,010        BK Strakonice d      - Sokol Písek A                       
NM011,012        Sokol Písek B        - BSK C.Budějovice B                  
NM013,014        SBK Borotín d        - BK Tábor                            
NM015,016        BSK C.Budějovice A   - BK Pelhřimov                        


3.kolo sobota
09.10.2010

střela.gif
NM017,018        BK Tábor             - BSK C.Budějovice A                  
NM019,020        BSK C.Budějovice B   - SBK Borotín d                       
NM021,022        Sokol Písek A        - Sokol Písek B                       
NM023,024        Slovan J.Hradec      - BK Strakonice d                     


4.kolo sobota
23.10.2010

NM025,026        Sokol Písek B        - Slovan J.Hradec                     
NM027,028      
SBK Borotín d        - Sokol Písek A                       
NM029,030        BSK C.Budějovice A   - BSK C.Budějovice B                  
NM031,032        BK Pelhřimov         - BK Tábor                            


5.kolo sobota
06.11.2010

NM033,034        BSK C.Budějovice B   - BK Pelhřimov                        
NM035,036        Sokol Písek A        - BSK C.Budějovice A                  
NM037,038        Slovan J.Hradec      - SBK Borotín d                       
NM039,040        BK Strakonice d      - Sokol Písek B                       


6.kolo sobota
20.11.2010

NM041,042        SBK Borotín d        - BK Strakonice d                     
NM043,044        BSK C.Budějovice A   - Slovan J.Hradec                     
NM045,046        BK Pelhřimov         - Sokol Písek A                       
NM047,048        BK Tábor             - BSK C.Budějovice B     

7.kolo sobota
04.12.2010

NM049,050        Sokol Písek A        - BK Tábor                            
NM051,052        Slovan J.Hradec      - BK Pelhřimov                        
NM053,054        BK Strakonice d      - BSK C.Budějovice A                  
NM055,056        Sokol Písek B        - SBK Borotín d                       


8.kolo sobota
18.12.2010

NM057,058        BSK C.Budějovice A   - Sokol Písek B                       
NM059,060        BK Pelhřimov         - BK Strakonice d                     
NM061,062        BK Tábor             - Slovan J.Hradec                     
NM063,064        BSK C.Budějovice B   - Sokol Písek A                       





BASKETBAL 2010/2011 - Rozpis soutěže: Nejmladší minižactvo
---------------------------------------------------------------------------
9.kolo sobota
15.01.2011

NM065,066        Slovan J.Hradec      - BSK C.Budějovice B                  
NM067,068        BK Strakonice d      - BK Tábor
                           
NM069,070        Sokol Písek B        - BK Pelhřimov                        
NM071,072        SBK Borotín d        - BSK C.Budějovice A                  

10.kolo sobota
29.01.2011

NM073,074        SBK Borotín d        - BK Pelhřimov                        
NM075,076        Sokol Písek B        - BK Tábor                            
NM077,078        BK Strakonice d      - BSK C.Budějovice B                  
NM079,080        Slovan J.Hradec      - Sokol Písek A                       

11.kolo sobota
12.02.2011

NM081,082        Sokol Písek A        - BK Strakonice d                     
NM083,084        BSK C.Budějovice B   - Sokol Písek B                       
NM085,086        BK Tábor             - SBK Borotín d                       
NM087,088        BK Pelhřimov         - BSK C.Budějovice A                  

12.kolo sobota
26.02.2011

NM089,090        BSK C.Budějovice A   - BK Tábor                            
NM091,092        SBK Borotín d        - BSK C.Budějovice B                  
NM093,094        Sokol Písek B        - Sokol Písek A                       
NM095,096        BK Strakonice d      - Slovan J.Hradec

13.kolo sobota
12.03.2011

NM097,098        Slovan J.Hradec      - Sokol Písek B                       
NM099,100        Sokol Písek A        - SBK Borotín d                       
NM101,102        BSK C.Budějovice B   - BSK C.Budějovice A                  
NM103,104        BK Tábor             - BK Pelhřimov                         

14.kolo sobota
26.03.2011

NM105,106        BK Pelhřimov         - BSK C.Budějovice B                  
NM107,108        BSK C.Budějovice A   - Sokol Písek A                       
NM109,110        SBK Borotín d        - Slovan J.Hradec                     
NM111,112        Sokol Písek B        - BK Strakonice d                     

15.kolo sobota
09.04.2011

NM113,114        BK Strakonice d      - SBK Borotín d                       
NM115,116        Slovan J.Hradec      - BSK C.Budějovice A                  
NM117,118        Sokol Písek A        - BK Pelhřimov                        
NM119,120        BSK C.Budějovice B   - BK Tábor                            

16.kolo sobota
30.04.2011

NM121,122        BK Tábor             - Sokol Písek A                       
NM123,124        BK Pelhřimov         - Slovan J.Hradec                     
NM125,126        BSK C.Budějovice A   - BK Strakonice d
                    
NM127,128        SBK Borotín d        - Sokol Písek B                        

BASKETBAL 2010/2011 - Rozpis soutěže: Nejmladší minižactvo
---------------------------------------------------------------------------
17.kolo sobota
07.05.2011

NM129,130        Sokol Písek B        - BSK C.Budějovice A                   
NM131,132        BK Strakonice d      - BK Pelhřimov                        
NM133,134        Slovan J.Hradec      - BK Tábor                            
NM135,136        Sokol Písek A        - BSK C.Budějovice B

18.kolo sobota
14.05.2011

NM137,138        BSK C.Budějovice B   - Slovan J.Hradec                     
NM139,140        BK Tábor             - BK Strakonice d                     
NM141,142        BK Pelhřimov         - Sokol Písek B                       
NM143,144        BSK C.Budějovice A   - SBK Borotín d  

Systém je letos odlišný oproti loňsku, budeme hrát vždy 2 zápasy se stejným soupeřem v jeden den. 

Doprava na zápasy : do Českých Budějovic cestujeme vlakem, do Písku nebývá obvykle problém děti dovézt auty - rodiče. K vzdálenějším výjezdům ( tj. 9.10. Jindřichův Hradec, 20.11. Borotín, 18.12. Pelhřimov, 14.5. Tábor budou zapotřebí vždy 3-4 auta, z řad rodičů - je třeba se o to podělit, proto, prosím již dopředu přemýšlejte, které termíny nám budete schopni pomoct - doufám, že budeme schopni vyplácet alespoň nějaké cesťáky. )Předem děkuji za spolupráci !

                   

---------------------------------------------------------------------------
                   
Hráčky ročníku 1999 a mladší patří do kategorie mladších minižákyň :

BASKETBAL 2010/2011 - Rozpis soutěže: Mladší minižactvo  
---------------------------------------------------------------------------

1.kolo sobota
02.10.2010

MM001,002        BK Pelhřimov         - Sokol Písek A                       
MM003,004        BK Tábor             - BSK C.Budějovice                    
MM005,006        Sokol Písek B        - Slovan J.Hradec                     


2.kolo sobota
16.10.2010

MM007,008        BSK C.Budějovice     - Sokol Písek B                       
MM009,010        Sokol Písek A        - BK Tábor                            
MM011,012        BK Strakonice d      - BK Pelhřimov                        


3.kolo sobota
30.10.2010

MM013,014        BK Tábor             - BK Strakonice d                     
MM015,016        Sokol Písek B        - Sokol Písek A                       
MM017,018        Slovan J.Hradec      - BSK C.Budějovice                    


4.kolo sobota
13.11.2010

MM019,020        Sokol Písek A        - Slovan J.Hradec                      
MM021,022        BK Strakonice d      - Sokol Písek B                       
MM023,024        BK Pelhřimov         - BK Tábor                            


5.kolo sobota
27.11.2010

MM025,026        Sokol Písek B        - BK Pelhřimov                         
MM027,028        Slovan J.Hradec      - BK Strakonice d                     
MM029,030        BSK C.Budějovice     - Sokol Písek A                       


6.kolo sobota
11.12.2010

MM031,032        BK Strakonice d      - BSK C.Budějovice
                   
MM033,034        BK Pelhřimov         - Slovan J.Hradec                     
MM035,036        BK Tábor             - Sokol Písek B                       


7.kolo sobota
08.01.2011

MM037,038        Slovan J.Hradec      - BK Tábor                             
MM039,040        BSK C.Budějovice     - BK Pelhřimov                        
MM041,042        Sokol Písek A        - BK Strakonice d

8.kolo sobota
22.01.2011

MM043,044        Sokol Písek A        - BK Pelhřimov                        
MM045,046        BSK C.Budějovice     - BK Tábor                            
MM047,048        Slovan J.Hradec      - Sokol Písek B                       


9.kolo sobota
05.02.2011

MM049,050        Sokol Písek B        - BSK C.Budějovice                    
MM051,052        BK Tábor             - Sokol Písek A                       
MM053,054        BK Pelhřimov         - BK Strakonice d                     

10.kolo sobota
19.02.2011

MM055,056        BK Strakonice d      - BK Tábor                            
MM057,058        Sokol Písek A        - Sokol Písek B                       
MM059,060        BSK C.Budějovice     - Slovan J.Hradec                     
BASKETBAL 2010/2011 - Rozpis soutěže: Mladší minižactvo  
---------------------------------------------------------------------------
11.kolo sobota
05.03.2011

MM061,062        Slovan J.Hradec      - Sokol Písek A                       
MM063,064        Sokol Písek B
      - BK Strakonice d
                     
MM065,066        BK Tábor             - BK Pelhřimov                        

12.kolo sobota
19.03.2011

MM067,068        BK Pelhřimov         - Sokol Písek B                       
MM069,070        BK Strakonice d      - Slovan J.Hradec                     
MM071,072        Sokol Písek A        - BSK C.Budějovice                    

13.kolo sobota
02.04.2011

MM073,074        BSK C.Budějovice     - BK Strakonice d                     
MM075,076        Slovan J.Hradec      - BK Pelhřimov                        
MM077,078        Sokol Písek B        - BK Tábor                            

14.kolo sobota
16.04.2011

MM079,080        BK Tábor             - Slovan J.Hradec                     
MM081,082
      BK Pelhřimov         - BSK C.Budějovice                    
MM083,084        BK Strakonice d      - Sokol Písek A     

Problematické výjezdy ohledně vzdálenosti : 30.10. Tábor, 27.11. Jindřichův Hradec, 5.2. Pelhřimov