Prosinec 2010

Turnaj

30. prosince 2010 v 20:14 | Ráďa |  Novinky
Na poslední chvíli zorganizovaný miniturnaj se nakonec velice vydařil a všem zúčastněným velice vhodně vyplnil vánoční herní přestávku. Domácí děvčata podala v turnaji velice dobré výkony a udělala mi radost. S trochou štěstí jsme mohly turnaj i vyhrát, ale i ze třetího místa měly holky radost.
Pořadí v turnaji : 1.BSK Č.B. A
                           2. Volyně
                           3. Strakonice
                           4. BSK Č.B. B
Výsledky domácího družstva :
 Strakonice : Č.B.A  39 : 42
V utkání jsme hrály výborně , favorita jsme dotahovaly a praly se do konce o výhru. Hostující trenér naše děvčata po utkání velice chválil za předvedenou hru.
Strakonice : Volyně  24 : 31
Do zápasu s Volyní jsme nastupovaly hned po prohře s Č.B. a to bylo trochu znát. Soupeře jsme v začátku podcenily a než jsme se rozkoukaly, prohrávaly jsme 10 : 0. I přes snahu jsme prohrály, když většinu bodů soupeře nám dal jeden hráč, kterého jsme během celého zápasu nedokázaly ubránit.
Strakonice : České Budějovice B  48 : 17
Do utkání o třetí místo jsme vlétly jako vítr a brzy si vytvořily výrazný náskok. I proto si mohly v dalších částech zahrát i méně zkušenější a mladší hráčky týmu a ani ty nezklamaly.
Bodovaly : Němcová 24, Šípová 23, Drnková 22, Brušáková 18, Fišerová 10, Lukačevičová E. 6, Roučková 6, Kochová 2.
Turnaj ukázal mírné zlepšení, z jednotlivců byla jako nejlepší hráčka týmu vyhlášena Nikča Drnková. Potěšil zlepšený výkon Terky Brušákové, tradičně bojovně a tentokrát i střelecky se prosazovala Nikča Němcová, technicky a rychlostně vynikala Terka Šípová,střelecky překvapila i mladičká Violka Roučková. Pochvalu zasluhují ale i všechny ostatní.
Dík patří i mladším žačkám, které se vzorně postaraly o službu u stolku a tradičně skvělým rodičům za podporu v hledišti i mimo něj.
Spoustu krásných fotek z posledního utkání a vyhlášení nám nafotil p.Škrle (všechny si můžete prohlédnout na www.basketst.cz.)
Ještě jednou ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK a v úterý 4.1. na tréninku ahoj !
5.1.  se hraje liga Strakonice : USK Praha, počítejte opět se slavnostním nástupem !

29.12. miniturnaj

26. prosince 2010 v 22:11 | Ráďa |  Novinky
!Abychom o vánocích moc nezaháleli, sehrajeme ve středu 29.12. miniturnaj ve Strakonicích. Oproti předpokladům asi nepřijede Písek, ale Č.B. by měly přijet se dvěma družstvy, program budu upřesňovat zítra s p.Vondřičkou, ale předpokládaný sraz je v 8,15 hod v hale. Program a ukončení zřejmě až ve středu na místě. S sebou : jídlo a pití na den, mikina, tepláky !
Účast zatím potvrdily : Lukačevičová E. + A., Brušáková, Drnková, Klejnová, Kochová, Svobodová, Baloušková, Fišerová, Votavová V. + S., Roučková, Bittnerová.

Pelhřimov

19. prosince 2010 v 18:03 | Ráďa |  Novinky
Nejnepříjemnější zájezd co se týká vzdálenosti jsme zvládli , jen veliká škoda, že jsme si nepřivezli výhru z prvního utkání. V něm jsme soupeře v začátku zaskočili ( 1.poločas výhra 19 : 13 ), pak se ale začali pelhřimovští chlapci prosazovat hlavně svou výškou. V zápase jsme celou dobu vedli, o výhru jsme přišli v poslední minutě, kdy se vyfauloval náš nejlepší obránce Němcová a na zvrat již nebylo. Škoda, děvčata byla po utkání hodně smutná. To se asi odrazilo v dalším zápase, kdy jsme udrželi krok již jen 1.čtvrtku ( výhra 8:7 ) a postupně nám ubývaly síly. Soupeř byl ale k poražení, děvčata bojovala, pochvalu zasluhuje celý tým,. Z jednotlivců byla nejlepší Drnková ( až na střelbu trestných hodů ) a  Šípová, v obraně kralovala Němcová obrovským přehledem ( jen chybí technika a body v útoku ).Celý zápas odmakala Kochová, lepší se benjamínci Lukačevičová Agáta a Baloušková Kája.

Pelhřimov : Strakonice  34 : 31   a   47 : 18
Body : Drnková 16, Šípová 10, Lukačevičová E. 4, Fišerová 4, Klejnová 4, Němcová 4, Kochová 4, Brušáková 2, Lukačevičová A. 1

Obrovské poděkování za zajištění dopravy a podporu v hledišti  p.Balouškovi, Šípovi, Němcovi, Lukačevičovi.

Konec roku

17. prosince 2010 v 19:42 | Ráďa |  Novinky
Poslední trénink letošního roku - úterý 21.12.
První trénink nového roku - úterý 4.1.

26.12-28.12. Vánoční turnaj ve Strakonicích pro hráčky 1998 a ml. ( 26.12. hraje pouze jedno strakonické družstvo tvořené nejlepšími z ročníku 1998, od druhého dne budou v turnaji strakonická družstva 2 - z přípravky se zřejmě zúčastní Drnková, Lukačevičová, Brušáková )

Na 29.12. jsme domluvili miniturnaj pro hráčky 2 000 a ml. - přijede Písek a Č.B. a Strakonice - s účastí počítají Šípová, Němcová, Drnková, Brušáková, Kochová, Lukačevičová, Štěchová, Klejnová, Svobodová, Mašková, Bittnerová, Fišerová + mohou i mladší -  hrát budeme nejspíš v 9,00 hod s Pískem, pak utkání Písek - Č.B. , následně cca v 11,00 hod Str - Č.B. a odpoledne po dohodě týmu odvety - upřesním.

Krásné vánoce,hodně dárků a do nového roku zdraví a spokojenost přeje všem svým beruškám a jejich rodičům Radka !
kluk.jpg

Doprava do Pelhřimova

11. prosince 2010 v 15:01 | Ráďa |  Novinky
vlk.jpg
Doprava do Pelhřimova - jede p.Šíp, Baloušek, Němec, Lukačevič, odjezd 6,00 hod od haly, návrat mezi 14 - 15 hod.
Nominace  : Němcová N., Šípová T., Drnková N., Lukačevičová E., Kochová N., Brušáková T.., Klejnová J., Fišerová L., Bittnerová T., Baloušková K. , Lukačevičová A., Roučková V. , Svobodová  S.

Prohry s Č.Budějovicemi

4. prosince 2010 v 13:37 | Ráďa |  Novinky
Strakonice : Č.B. A      15 : 82  a  17 : 87
Budějovičtí chlapci nám dělali potíže hlavně svou rychlostí, i v bojovnosti jsme dnes měly rezervy. Dobře zahrála Nikola Němcová, potěšil výkon Jindřišky Klejnové a Natálky Kochové, statečně bojovala i nejmladší Karolínka Baloušková.
Kutá 8, Němcová 7, Kochová 5, Klejnová 4, Drnková 3, Bublíková 3, Roučková 2.

Poděkování rodičům zastálou podporu, tentokrát díky hlavně dědečkovi Kochovi a taťkovi Balouškovi za výpomoc při obsluze služby ( časomíra, zápis ).
18.12. jedeme na poslední letošní mistrovské zápasy do Pelhřimova ( auta přislíbili p.Němec, p.Šíp + 1 auto od p.Kamaryta - tj. místa pro 11 hráček - pojedeme buď v tomto počtu - nominace během 14 dní, nebo může ještě někdo z rodičů jet, pak pojede holek 14-15.)

Mikulášská byla fajn

3. prosince 2010 v 16:39 | Ráďa |  Novinky
Podívejte se na fotky na www.basketst.cz

Mikulášská a hra o víkendu

1. prosince 2010 v 9:44 | Ráďa |  Novinky
Ve čtvrtek odpadá trénink, protože se koná Mikulášská veselice !
Od 17,00 hod v restauraci Inferno - jste všechny zvány i spolu se svými rodiči !
Čeká vás zábava, hudba, soutěže i pěkné dárky !Nezapomeňte vzít pozvánku, na jejíž základě budete vpuštěni. !!!

V sobotu 4.12. hrajeme od 9 a 10,30 hod s Českými Budějovicemi A.
Sraz : 8,15 hod ve sportovní hale.
Předběžná nominace : Kutá P., Šípová T., Němcová N., Brušáková T., Lukačevičová E., Lukačevičová A., Svobodová S., Mašková T., Klejnová J., Štěchová L., Fišerová L., Baloušková K., Roučková V.., Němcová G., Kochová N., Němcová T. ?, Drnková N. ?