Výhry s Č.B. B

29. ledna 2011 v 19:25 | Ráďa |  Novinky
Strakonice : BSK Č.Budějovice  B   54 : 31   a   36 : 31
Body : Němcová Nikola 31, Šípová Terka 23, Lukačevičová Emma 11, Fišerová Linda 10, Brušáková Terezka 6, Drnková Niky 3, Klejnová Jindřiška 2, Nepodalová Terka 2, Soukupová Terka 2.

V novém kalendářním roce jsme si připsaly další dvě výhry. Soupeřem byl nemocemi oslabený tým Č.Budějovic B. Výhry se očekávaly, ale nerodily se lehce. První utkání bylo dlouho vyrovnané ( poločas 15 : 14 ), teprve ve třetí čtvrtce jsme hlavně zásluhou střelkyň Nikoly Němcové a Terky Šípové bodově odskočily, a tak se dostaly na hřiště i hráčky mladší a začínající. První mistrovský koš si dala Terka Nepodalová a Terka Soukupová, snažily se i Míša Lipavská, Sabča Votavová, Míša Jánská a benjamínek Adélka Johanesová.
Druhé utkání jsme začaly skvěle ( 1.čtvrtina 15 : 0 ), ale pak se vše přestalo dařit a soupeř do poločasu srovnal na 18 : 18. Zbývající hra byla spíš boj, který jsme naštěstí dobojovaly úspěšně.
Nejlepší hráčkou byla Nikola Němcová.Až na střelecké výpadky a občasná okénka v obraně byla oporou Terka Šípová. Jeden z nejlepších výkonů předvedla Emma Lukačevičová ( až na časté porušení pravidla o krocích ), důležité body dávala Linda Fišerová.

Plánované akce

27. ledna 2011 v 15:32 | Ráďa |  Novinky
Na pololetní prázdniny ( 4.2.) je naplánován přátelský zápas nejml. minidívek v rámci klubu od 13,00 hod.Sraz : 12,30 hod v hale.
PROSÍM POTVRDIT ÚČAST ČI NEÚČAST !

12.2. další kolo přeboru - tentokrát na hřišti favorita celé soutěže - Sršni Písek ( nominace během následujících dní ).

Na jarní prázdniny ( 28.2.- 4.3. ) připravujeme minisoustředění ve Strakonicích. Tréninky cca od 10,30 hod, pak oběd na SOU ( cena jednoho oběda 60 Kč ), pak následující trénink od 13,00 hod. Dobu mezi obědem a druhým tréninkem budou moct děvčata trávit v hale . Doba trvání soustředění ( počet dní ) podle zájmu.
PROSÍM POTVRDIT ÚČAST ( + zájem o obědy ) ČI NEÚČAST !

V sobotu hrajeme s Č.B. B

24. ledna 2011 v 21:54 | Ráďa |  Novinky
V sobotu 29.1. hrajeme dvě utkání s Č.Budějovicemi B ( v 1. kole jsme s nimi 1x vyhrály, 1x prohrály ).
Začátky utkání 12,00 a 13,30 hod. Sraz : 11,15 hod v hale.
S sebou věci na hraní, mikinu, fanoušky a bojovnou náladu, chceme 2x vyhrát !

Dvě výhry s Táborem

15. ledna 2011 v 19:35 | Ráďa |  Novinky
První zápasy v novém roce nám přinesly radost a dvě výhry !
Strakonice : Tábor     49 : 18  a  40 : 31
Bodovaly : Šípová Terka 21, Drnková Nika 17, Němcová Nikola 14, Brušáková Terka 8, Lukačevičová Emma 7, Fišerová Linda 6, Svobodová Sába 4, Kochová Naty 4, Roučková Víla 2, Baloušková Kája 2, Bittnerová Terka 2, Němcová Gabča 2 ( její první mistrovské body!)

První utkání jsme sehrály výborně, dařil se protiútok a brzy jsme získaly velký náskok. Proto se dostaly na hřiště i mladší hráčky ( na lavičce nás dnes bylo 22 !) a i ty potěšily bojovným výkonem.
Druhý zápas nám dělá vždycky potíže , naštěstí se po poločase střelecky chytla Šípová s Brušákovou a soupeři jsme odskočily.
 Z jednotlivců potěšila kolektivním výkonem Nikča D., výborným přehledem ve hře Nikča N., v druhém utkání střelci Terka Š. a Terka B.. Dobrým pohybem překvapila Sába S., tradičně největším dříčem byla Naty. Z nováčků potěšil první koš Gabči a prvně se v mistrovském zápase objevila Terka N. a ani ona nezklamala. Pochvala ale opravdu všem a za 14 dní, kdy hrajem s Č.B. B podobný výkon, doufám, zopakujeme.

Příspěvky

12. ledna 2011 v 19:25 | Ráďa |  Novinky
Příspěvky na 2.pololetí 1 000 Kč ( sourozenecké dvojice - starší platí celou částku, mladší polovinu ). Platbu provádět u trenérky.

V sobotu hrajeme s Táborem

10. ledna 2011 v 20:11 | Ráďa |  Novinky
Posledním soupeřem první části obl. přeboru nám bude Tábor. Hrajeme s ním doma v sobotu 15.1. od 9,00 a 10,30 hod.
Sraz : 8,30 hod ve sportovní hale
Chceme vyhrát, pozvěte příbuzné a nápadníky, až nás podpoří a zafandí !

Večer se pak hraje liga s Hradcem Králové - od 17,00 hod. - měly bychom nastupovat s ligistkami.( Sraz 16,40 hod.)

Rozlosování na rok 2011

6. ledna 2011 v 22:09 | Ráďa |  Novinky
Pro připomínku termíny letošních zápasů ( plánujte vhodně lyže, babičky, oslavy apod., abyste se zápasů mohly účastnit ).
Dále plánujeme na jarní prázdniny minisoustředění ve Strakonicích ( podrobnosti později ) .
S velkým předstihem upozorňuji na každoroční letní soustředění ve Volyni ( cca 5 dní - termín upřesním co nejdříve kvůli plánování dovolených apod.)

BASKETBAL 2010/2011 - Rozpis soutěže: Nejmladší minižactvo