Březen 2011

Změna nástupu s ligou !

30. března 2011 v 21:51 | Ráďa |  Novinky
Další kolo ligy žen se hraje až v neděli 3.4. od 13,45 ( televizní utkání ?), sraz 13,20 hod u nástěnky. V poločase utkání dojde k předání ceny, kterou věnoval 100 000. návštěvík webových stránek klubu. Ten se ceny vzdal ve prospěch některé strakonické " naděje". Vybranou basketbalistku vyberu do zítřka.Pokud by strakonické hráčky zvítězily, hrálo by se další utkání v pondělí 4.4. od 17,00 hod ( sraz 16,40 hod )
Nejbližší zápasy OP sehrajeme v neděli 17.4. s Pelhřimovem ( hrát se bude od 9,30 a 11,00 hod v hale TJ Máchova )- to budou zároveň poslední letošní domácí mistrovské zápasy! ( pak již jen v Č.B. a Táboře ).
Ve dnech 6.-8.5. se zúčastníme Národního finále nejml. minižákyň v Pardubicích ( obdoba mistrovství ČR )

Prohra a výhra z Písku

26. března 2011 v 19:43 | Ráďa |  Novinky
Písek B : Strakonice 40 : 38 ( pol. 24 : 19 )
Do zápasu jsme vstoupily velice špatně, neběhaly jsme, špatně bránily a první čtvrtku prohrály 20 : 4 !. Druhá pětka v čele s Nikčou Němcovou a Nikou Drnkovou zavelela k obratu a druhou čtvrtku jsme tak vyhrály 15 : 4. Celý druhý poločas jsme se snažily smazat bodový rozdíl, ale neproměněné šance a neférové střídání domácího trenéra rozhodly o nešťastném výsledku.Kromě jmenovaných nutno pochválit bojující Sábu Svobodovou a Lindu Štěchovou.
Body : Nikča Drnková 12, Nikča Němcová 9, Terka Brušáková 6, Terka Šípová 4, Linda Fišerová 4, Jindřa Klejnová 2, Sába Svobodová 1.
Písek B : Strakonice 36 : 38 ( pol. 31 : 19 )
Do odvety jsme nastoupily zdravě naštvaně a s touhou oplatit soupeři prohru. Začaly jsme výborně a v 5.minutě jsme vyhrávaly 13 : 2. Soupeř ale do konce 1.čtvrky otočil na 15 : 13. I nadále se hrál vyrovnaný , rychlý basketbal, s řadou tvrdých soubojů ( často neodpískaných ). Dařilo se střelkyni Terce Šípové, výborná byla Nikča Němcová, zlepšovala se Terka Brušáková. Rozhodující koš zaznamenal benjamínek družstva Kája Baloušková. Radost z výhry byla veliká. Pochvalu za bojovnost pro všech zúčastněných 19 ! hráček.
Body : Terka Šípová 17, Nikča Němcová 6,. Nikča Drnková 5, Emma Lukačevičová 4, Linda Fišerová 2, Terka Brušáková 2, Kája Baloušková 2.

Výprask od Borotína

23. března 2011 v 22:22 | Ráďa |  Novinky
Strakonice : Borotín 17 : 80 a 10 : 75
Body : Nikča Drnková 8, Nikča Němcová 6, Pája Kutá 4, Emma Lukačevičová 3, Agi Lukačevičová 2, Terka Šípová 2, Linda Fišerová 2.
Soupeř, který hraje mimo soutěž ( má v týmu starší hráčky ) byl po všech stránkách lepší a nad naše síly. Doufejme v lepší výsledky v sobotu v Písku !