Prázdniny

4. července 2011 v 17:31 | Ráďa |  Novinky
Minikemp pro miniděti byl ve Strakonicích.
První tři dny prázdnin se zúčastnila téměř třicítka dětí ročníku 98 a mladších prakticky prvních kroků přípravy a hlavně nutného zlepšování nejen na příští sezonu. Největší zastoupení měli českobudějovičtí chlapci a strakonické dívky, které doplnila děvčata z Týna a dva písečtí zlatí chlapci z letošního minipřeboru ČR.
Kemp byl zaměřen především na rozvoj individuelních činností, doplnila jej hra dvojic i pětek.
Nechybělo ani testování ve všeobecné přípravě i v basketbalové činnosti.
Nejlepší výkony v dálce z místa byly : z ročníku 98 Kratochvíl 207 cm, u dívek Votavová 211 cm,
z ročníku 99 Jariabková 178 cm, z ročníku 2000 Kos 166 cm, z ročníku 2001 Sýkora 1999 a Drnková 184. Další měření bylo v rychlosti, slalomu, ve výskoku,včetně obranného pohybu a střelbě. Není příliš dobré vysvědčení pro všechny účastníky , že ve výskoku nejlepších výkonů dosáhli nejmladší účastníci Drnková s Žáčkem, oba s výkony nad 40 cm.
V počtu daných bodů za sebou byl nejlepší Kos s 19 TH za sebou, druhá byla Jariabková 14.
Podobná příprava by měla být častější a v kategoriích mini by se měla stát impulzem pro postupné zlepšování jihočeského basketbalu na širším základě než dosud.
Na lavičce trenérů výborně spolupracovali trenéři Radka Drnková, Marek Kos , Jakub Maršán a M.Vondřička. Pomohly také K.Linhartová a D.Maršíková. I to byl podnětný příklad.


!!! Během prázdnin probíhá každé pondělí, středu a pátek dobrovolný trénink na letním plaveckém stadionu pod vedením p. Vondřičky ( + J.Maršán, R. Drnková ). Sraz vždy ve 14,00 hod před hlavní bránou, vstup zdarma, cca 1 hod trénink zaměřený na atletické dovednosti ( běhání v pískovém hřišti ), pak plavání. Nutno zajistit vyzvednutí dětí po tréninku !!!
!!!Ve dnech 10. - 11. září zvažuji účast družstva 2001 a ml. na turnaji v Pardubicích, podrobnosti během prázdnin. ( Drnková, Fišerová, Svobodová, Klejnová, Mašková, Bittnerová, Lukačevičová, Nepodalová, Baloušková, Roučková + Němcovy ?. Votavovy ? - předb. cena ubytová 600 Kč + 400 Kč jídlo - část snad uhradíme z klubu, tj. vybírat cca 500 Kč ? - upřesním ).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama