Duben 2012

Dokošná

26. dubna 2012 v 22:03 | Ráďa |  Novinky
Ještě před vyvrcholením sezóny ( Festival v H.K.) vás všechny ( děti i rodiče ) srdečně zvu na minibasketbalovou DOKOŠNOU, která se stejně jako loni uskuteční na nohejbalovém areálu v Radomyšli - v úterý 8.5. ( dopředu opět velký dík za pozvání Liboru Šípovi )
Letos plánujeme start akce již dopoledne, abychom si to řádně užili. Zajištěno jídlo, pití, zábava. Vítány napečené dobrůtky od maminek ( aby měly děti co zobat ). Podrobnější informace dodám.

Naše naděje

20. dubna 2012 v 21:41 | Ráďa
V rámci čtvrtečního focení se vyfotily i hráčky mladší a začínající. Přeji všem píli při trénincích, zdraví a hodně basketbalového štěstí.

Festival

18. dubna 2012 v 16:13 | Ráďa |  Novinky
Po loňském 16.místě ( posledním ) na Festivalu nejml. mini se letos budeme snažit tuto pozici vylepšit. Bude to ale velmi obtížné, většina dužstev bude mít v sestavách pouze hráčky 2001. Budeme jistě opět patřit k nejmladším, ale o to víc musíme bojovat.
Začínáme v sobotu 28.4. v 11,00 hod proti velkému favoritovi celého turnaje Hradci Králové, druhé sobotní utkání odehrajeme v 18,30 hod proti Chomutovu. Dál podle umístění ve skupině.

První info o Festivalu

17. dubna 2012 v 14:27 | Ráďa |  Novinky
Festival nejml. minižákyň - 28.-30.4.2012 - Hradec Králové

Nominace :
Fišerová
Baloušková
Drnková
Svobodová
Roučková
Klejnová
Němcová G.
Bittnerová
Vadlejchová
Němcová T.
Lukačevičová
Votavová V.
Votavová K.
Nepodalová
Soukupová
+ náhradnice Votavová S., Lipavská, + trenéři : Drnková, Mužík
+ ost. doprovod : Němcová, Němec, Baloušková, Baloušek,Soukup, Vondřička, Lipavský , Votava
Doprava - minibus - 19+1 - řidič Michal Němec + auto - p. Soukup 6+1 + auto - p. Baloušek ( jede 17 dětí + Drnková, Mužík, Vondřička, Balouškovi, Němcovi, Votavovi, Soukup, Lipavský
ODJEZD : 7,00 hod od sportovní haly
Ubytování - hotelový dům, Heyrovského ul. pro 20 členů týmu po 260 Kč/noc, ostatní členové doprovodu 290 Kč/noc.
Stravování - restaurace ve sportovní hale, Eliščino nábřeží, ul. Ludovíta Štúra
- obědy a večeře po 60 Kč ( začínáme sobotním obědem)
- snídaně si budeme nejspíš dělat sami ( děti si vezmou s sebou hrnky a vždy dojdeme koupit dle jejich přání - rozumných )
- dodávám jídelníček -
Sobota - oběd - holandský řízek, bramborová kaše
- večeře - rajská om., těstoviny
Neděle - oběd - špagety
- večeře - dukátové buchtičky
Pondělí - oběd - uz. plec, bramborové špalíčky, špenát
Tj, ubytování 520 Kč + strava 300 Kč - t. 820 Kč, vybírat budeme 500 Kč - děti, doprovod 300 kč za jídlo , ubytování uhradí na místě.
!!!Na festival budu potřebovat od každého dítěte buď cestovní pas, nebo originál či ověřenou kopii rodného listu ( můžete mi taky už odevzdávat ).
Další info budu průběžně dodávat.
S sebou : kecky, teplákovka, bílé tričko přes dres, ručník, přezuvky, pyžamo, sp. prádlo, ponožky, plavky !, hygienické potřeby, kapesné, kartička pojišťovny, hrnek, lžička, láhev na pití
KDYBY NĚJAKÁ MAMINKA TŘEBA NĚCO UPEKLA, URČITĚ DĚTI VYUŽIJÍ PŘI SNÍDANI.Reprezentovat nás budou : Drnková Nikča, Němcová Terka, Vadlejchová Sára, Votavová Kačka, Bittnerová Tereza, Nepodalová Tereza, Votavová Sabina, Svobodová Sabča, Baloušková Karolína, Soukupová Terezka, Lukačevičová Agáta, Votavová Verča,Klejnová Jindřiška, Fišerová Linda ( na fotce chybí Roučková Viola a Lipavská Míša )
R

Aktivně o Velikonocích

9. dubna 2012 v 16:59 | Ráďa |  Novinky
20 hráček přípravky prožilo velikonoce též částečně basketbalově.
1. Sára s Kačkou absolvovaly přátelské utkání spolu se staršími spoluhráčkami proti BSK České Budějovice. Zápas skončil porážkou, ale obě děvčata byla lepšími hráčkami týmu.
2. Nikča, Sába a Linda se spolu s ročníkem 2000 zúčastnily Velikonočního turnaje v Pardubicích. Skončily na 7.místě ( 8 účastníků).
3. 15 hráček ročníku 2002 a ml. se zúčastnilo Velikonočního turnaje v Plzni :
Strakonice : Kralupy n. Vltavou ( dívky ) 18 : 0
Strakonice : BaK Plzeň ( dívky ) 17 : 7
Strakonice : Klatovy 11 : 14
Strakonice : Lokomotiva Plzeň 12 : 33
Celkové 4.místo v turnaji je slušným výsledkem. V prvních dvou utkáních jsme byly lepší než soupeřky. Vynikly jsme hlavně bojovnou hrou a individuálními oporami v obraně. V zápase o 1. místo ve skupině proti klatovským klukům jsme dlouho vedly, do poslední čtvrtiny se šlo za stavu 11 : 10. Pak už jsme bohužel nebodovaly a smolně skončily ve skupině na 2.místě.V boji o bronzové medaile proti plzeňským klukům se nám příliš nedařilo, dělaly jsme spoustu technických chyb ( kroky ), soupeř byl větší a silovější. Přes smutek z " bramborových " medailí pochvala všem hráčkám týmu. V dívčích družstvech jsme byly nejlepší a ukázaly jsme dobrou hru.
Nejužitečnější hráčkou týmu byla vyhlášena díky výborné obraně Terezka Soukupová. Své nejlepší zápasy odehrála Terka Nepodalová a Verča Votavová. První mistrovská utkání odehrála Nelča Vráblíková, Natálka Breibischová a Kristýnka Nováková.
Bodovaly : Nepodalová Terka 17, Roučková Viola 13, Baloušková Kája 10, Soukupová Terka 6, Němcová Gabča 6, Votavová Verča 4, Lukačevičová Agi 2.
Děkuji rodičům za zajištění dopravy, vytvoření fajn atmosféry při zápasech i mimo ně.
MOC JSTE MĚ POTĚŠILY GRATULACEMI A DÁRKY, JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJU, MÁM VÁS RÁDA.

Festival v Hradci Králové

4. dubna 2012 v 16:44 | Ráďa |  Novinky
Předběžně a orientačně !!!
Festival nejml. mini by se měl konat 28.-30.4. v Hradci Králové
Jelikož již plánujeme dopravu, nabízí se možnost zajištění velkého autobusu. Je nutné vědět, jak moc ho zaplníme a zda bude mít někdo z rodičů zájem cestovat s námi. ( nebo za námi přijet později ?)
Dle loňských propozic, kdy jsme hrály Festival v Pardubicích ( ceny budou buď podobné nebo o něco málo vyšší ) - ubytování cca 200 Kč na noc ( 2 noci ) + stravování cca 170 Kč na den ( tj. kolem 400 Kč ). Z příspěvkových peněz doufám zaplatíme dopravu, ubytování a stravu budou hradit holky - ZNOVU OPAKUJI , že vše beru z loňských materiálů, přesnější informace co nejdříve.
Počítám s 15-17 děvčaty + trenéři. NAHLASTE MI PROSÍM CO NEJDŘÍV, ZDA BY MĚL NĚKDO Z RODICU ZÁJEM JET S NÁMI - TJ.CESTA, UBYTOVÁNÍ A STRAVA.

Neděle 8.4. turnaj v Plzni

1. dubna 2012 v 21:55 | Ráďa |  Novinky
V návalu radosti z postupu nesmíme zapomenout na naši účast na Velikonočním turnaji v Plzni - neděle 8.4. - turnaj pro r. 2002 a ml.
Počítám s těmito hráčkami : Baloušková, Roučková, Němcová G. + T., Lukačevičová, Votavová V. + S., Nepodalová , Soukupová, Lipavská, Jánská , Matasová, Nováková, Vráblíková, Breibischová
Doprava : mikrobus pro 14 osob + řidič
Auta : p. Baloušek , p. Breibisch , p. Vráblík + Radka, Milča, Markéta, Darina, p. Lipavský, p. Soukup
Odjezd : 7,00 hod od sportovní haly, příjezd dle umístění ve skupině a zápasu o umístění

Postupujeme na MČR

1. dubna 2012 v 21:05 | Ráďa |  Novinky
Strakonice : Borotín 49 : 36
Drnková 14, Fišerová 7, Klejnová 6, Svobodová 5, Vadlejchová 4, Němcová G. 4, Votavová K. 3, Nepodalová 2, Němcová T. 2, Roučková 2, Lukačevičová 1, Soukupová 1, Votavová V. 1
Co jsme měly udělat ? - Vyhrát ! Co jsme udělaly ? - Vyhrály !
Stručně řečeno, druhé utkání jsme si od začátku pohlídaly , a tak POSTUPUJEME ! Hrály jsme dobře, bojovaly, běhaly.
HOLKY, MOC A MOC GRATULACÍ, JSTE ŠIKULKY ! Moc díky za podporu divákům, rodičům.

Po utkání hráčky a trenéři obdržely bronzové medaile za 3. místo v letošním OP a pak už přišlo " barevné parádění ."