Béčku v Písku

8. prosince 2012 v 19:02 | Kuba |  Novinky

BK Strakonice "B" - Sršni Písek
10:105 a 3:126

Holky odehrály svá poslední utkání v tomto kalendářním roce a zároveň i v základní skupině A. Zajížděli jsme na palubovku píseckých chlapců, vítězů skupiny A. Se Sršni to mají dívky těžké, chlapci jsou urostlejší, rychlejší a vyhranější. O vítězi těchto utkání bylo rozhodnuto předem, výše skóre je ovlivněna výpadky v obraně, přesto všechno jsme místy s chlapci sehráli vyrovnaná utkání a kdyby měla utkání rozhodovat snaha, tak jsme Sršně porazili, bohužel to někdy nestačí. Své nejlepší utkání odehrála Anetka Šrámková i když někdy je až moc na zemi. Nejbojovnější výkon na hřišti předvedly nejmladší Míša Jánská s Gabčou Němcovou. Pod koši dobře doskakovaly Teka Němcová a Míša Kutá. Odvážně rozehrávaly Natálka Kloučková a Marťa Tomšovicová. Natálka K. s Míšou Lipavskou si zaslouží pochvalu za návraty do obrany.
Holky zlepšujete se během každého utkání, udělaly jste od začátku sezóny velký pokrok. I prohry k basketbalu patří, je to začátečnická daň a když vezmeme, že několik z vás začalo v září, většina odehrává svá první soutěžní utkání, tak prohrát není žádné neštěstí. Ale pokud vydržíte poctivě trénovat, tak věřím tomu, že se v druhé části soutěže dočkáme i výher.
Ještě v jedné disciplíně jsme dneska Sršně porazili, co do počtu fanoušků jsme měli v hale velkou převahu. Proto pro rodiče obrovská pochvala a dík za podporu, pomoc s dopravou i fandění.
Body: Anetka Šrámková 4, Míša Jánská 3, Marťa Tomšovicová 2, Gabča Němcová 2, Anetka Vrchlavská 1, Dája Kutá 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama