Budějovice

9. prosince 2012 v 22:38 | Kuba

BK Strakonice - BSK České Budějovice
40:62 (20:28) a 60:76 (29:42)

Ke svým posledním utkáním v základní skupině jsme zajížděli do Českých Budějovic. Bohužel utkání se dívkám vůbec nepovedla. Dopouštěli jsme se řady nepozorností a zbytečných ztrát. Několikrát se nám povedlo náskok budějovických chlapců stáhnout, dokonce do poslední čtvrtiny druhého zápasu jsme vstupovali se 4 bodovým náskokem, ale nejsme schopni udržet vedení. Dívky měly možnost se přesvědčit o tom, že basket je kolektivní sport, že pokud chtějí vyhrát, tak všechny musí na hřišti spolupracovat, nabíhat si v útoku, vypomáhat v obraně. Chlapci až s překvapivou přesností potrestali každou naši chybu a nepozornost. Další co k týmovému výkonu nepostradatelně patří, je zapojení všech hráček do hry i hráčky na lavičce by měly sledovat hru, učit se z chyb svých spoluhráček a povzbudit je k lepšímu výkonu. Divákům se mohly líbit naše rychlé protiútoky a několik povedených přihrávek. Družstvo podržely Kačka Votavová se Sárou Vadlejchovou. Nejlepší střelkyní s 27 body byla Nikča Drnková i když i té by neuškodilo, kdyby místo hledání výmluv se více soustředila na hru. Jako již tradičně dobře zahrály malé - Terka Soukupová a Kája Baloušková. Více na obranu a doskok se musejí soustředit Linda Fišerová, Sába Svobodová a Terka Bittnerová.
Z Budějovic si odvážíme plno zážitků, navštívili jsme adventní trhy na náměstí nebo ze stíhání vlaku.
Děkuji všem rodičům, kteří s námi absolvovali celodenní výlet, za povzbuzování i pomoc s dětmi, někdy to s holkami není jednoduché :-D
Body: Drnková 27, Votavová 12, Klejnová 9, Vadlejchová 8, Soukupová 7, Fišerová, Lukačevičová A., Nepodalová a Roučková V. po 6, Bittnerová 4, Baloušková 3, Němcová G. a T. a Svobodová S. po 2.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama