Přátelák začínajících děvčat

10. prosince 2012 v 9:21 | Ráďa |  Novinky
Přátelské utkání přípravek kluků a holek bylo skvělou možností pro hráčky začínající a pro ty, co v mistrovských utkáních nedostávají tolik příležitostí. Děvčat se sešlo 21 a každá si na hřišti odvedla své. Do utkání jsme vstoupily výborně, prosadil se nováček Jolanka Chylíková . Téměř tři čtvrtiny zápasu jsme si udržovaly vedení, pak se nám ale přestalo dařit ubránit nejlepšího hráče kluků. V závěru chybělo i střelecké štěstí. I přes prohru zaslouží všechna děvčata velikou pochvalu, pro mnohá to byl první zápas. Z jednotlivců potěšil výkon Kristýnky Novákové, Nely Vráblíkové a Elišky Skálové.
Děvčata budou mít šanci se s kluky brzy zase utkat, protože od nového roku budou mnohá z děvčat hrát oblastní přebor za nejmladší minižákyně ( b družstvo, které jsme dodatečně do soutěže přihlásili ), kluci se dodatečně do soutěže též přihlásili. Proto prosím ( hlavně rodiče ), počítejte s tím, že holkám občas přibydou víkendové zápasy . Dopředu děkuji především za spolupráci při řešení dopravy k utkáním ( rozpis zápasů bude dodán hned po rozlosování ).
Výsledek nedělní hry :
Kluci : holky 50 : 38
Bodovaly : Skálová Eliška 10, Vráblíková Nela 8, Chylíková Jolana 6, Nováková Kristýna 4, Čadková Lucka, Červenková Tereza, Junková Adéla a Kotrcová Kristýna po 2.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama