Březen 2013

6.místo nejmladších z Klatov

31. března 2013 v 12:24 | Ráďa |  Novinky
Po šestém místě z Vánočního turnaje v Plzni jsme si přivezly stejné umístění i z turnaje Velikonočního, tentokrát z Klatov. Turnaj byl skvěle obsazen a výborně organizován. Pro děvčata byl obrovským přínosem, protože jsme sehrály pět kvalitních utkání, které nám ukázaly, kde všude se ještě máme zlepšovat. Potěšitelným zjištěním bylo, že v obraně jsme schopni trápit i kvalitní soupeře. Velké množství chyb v útočné činnosti nás nutí k zvýšenému úsilí v trénincích.
Děvčata si turnaj užila, kromě basketbalu byla jistě zážitkem návštěva klatovských Katakomb, kam vstup zdarma umožnilo město Klatovy. Navázání přátelských vztahů se slovenskými děvčaty a zejména posílení již dřívějších sympatií ke klatovským hochům bylo pro naše hráčky zpestřením.
Pořadí v turnaji ( kromě nás a SNP chlapecké týmy )
1. Pardubice
2. Sparta Praha
3. Roudnice nad Labem
4. Lokomotiva Plzeň
5. BK Klatovy
6. BK Strakonice
7. Sokol Pražský
8. Brandýs nad Labem
9. Spišská Nová Ves
10. Sršni Písek
BK Strakonice : Sparta Praha 25 : 43 ( 7 : 11, 15 : 23, 21 :33 )
S favorizovaným soupeřem jsme udržely do poločasu nadějný stav, v druhém jsme začínaly ztrácet hlavně fyzicky. Výše porážky byla vzhledem k průběhu až příliš krutá. Nejlépe se prosazovala Tereza Nepodalová.
BK Strakonice : Spišská Nová Ves 35 : 18 ( 4 : 6 , 21 : 12, 29 : 16 )
Naše druhé "mezinárodní " utkání ( první na Vánočním turnaji v Plzni proti chlapcům z francouzského Limoges ) jsme sehrály s děvčaty ze Slovenska. Pohyblivé a šikovné hráčky soupeře nám dělaly problém jen v první čtvrtině. Od druhé se začala prosazovat hlavně Gábina Němcová a Viola Roučková, díky nim byl poločas již o devět v náš prospěch. Náskok jsme postupně navyšovaly, výbornou obranou potěšila Agáta Lukačevičová.
BK Strakonice : BK Brandýs nad Labem 38 : 21 ( 10 : 3, 18 : 5, 39 : 9 )
Kluci z Brandýsa byli malí, ale šikovní. Aktivní obranou jsme jim ale hned od začátku sebraly několik míčů a vytvořily si tak hned od začátku uklidňující vedení. Škoda , že v dalším průběhu jsme nadělaly veliké monožství chyb ve zkažených přihrávkách, rozdíl ve výsledném skóre mohl být mnohem vyšší. S přehledem v obraně i útoku zahrála Karolína Baloušková, potěšil návrat zraněné Terezy Němcové.
BK Strakonice : Lokomotiva Plzeň 25 : 33 ( 6 : 6, 7 : 14, 17 : 21 )
Boj o druhé místo ve skupině jsme začaly nebojácně, výborně hrála Verča Votavová, která "vymazala" nejlepšího hráče soupeře. V druhé části jsme ale propadly, daly jen bod !. Druhý poločas byl ve znamení stahování soupeřova náskoku. To se nám podařilo, až dva body ( 21 : 23 ). V tu chvíli jsme ale neproměnily několik střeleckých příležitostí, nezpracovaly několik přihrávek a soupeř nás trestal lacinými koši. Škoda, vyhrát se dalo.
BK Strakonice : BK Klatovy 16 : 36 ( 6 : 3, 8 : 10, 9 : 27 )
Utkání o páté místo nás svedlo se spřáteleným domácím klubem. Klatovy byly jasným favoritem, ale my jsme hrály zpočátku velice dobře, ubránily jsme, prosazovaly se rychlostí. V této části byla skvělá Terka Soukupová. Rozhodnutí přinesla třetí čtvrtka, kterou jsme prohrály 1 : 17. I přes prohru jsme předvedly pěkný výkon, který ocenili i diváci.
Bodovaly :
Nepodalová Terka 26, Němcová Gábina 24, Votavová Veronika 15, Roučková Viola 14, Baloušková Kája a Laňková Kája po 10, Soukupová Terka a Voptavová Sabina po 8, Jánská Míša 7, Lukačevičová Agáta 6, Breibischová Natálka 5, Němcová Tereza a Suchanová Bára po 4.
Dále hrály Junková Adélka, Lipavská Míša a Skálová Eliška.
Skvělého individuálního ocenění se dočkala Gábina Němcová, která se dostala do nejlepší pětky turnaje - All Stars.
Veliké poděkování patří opět rodičům za pomoc s dopravou i během celého turnaje.

*Slíbila jsem pochválit nejlepšího strávníka - jednoznačně Míša Lipavská, která vždy odevzdávala prázdný talíř.

Gábina očima p. Vondřičky a sp. komentátora J. Bažanta
V Klatovech zářila strakonická hvězdička
Strakonické nejmladší basketbalové minižákyně odehrály o Velikonocích turnaj Easter Cup 2013 v Klatovech. Nejenže v konkurenci deseti převážně chlapeckých týmů obsadily solidní šesté místo, ale přivezly jedno výborné individuální ocenění navíc. Do All Stars byla jako jediná dívka se čtyřmi kluky vybrána 10ti letá Gabriela Němcová.
"Hrály jsme pět zápasů, dva jsme vyhrály a tři prohrály. Po čtyřech zápasech ve skupině jsme nastoupily k utkání o 5. místo s týmem Klatov," hodnotí turnaj bez nejmenších rozpaků při svém prvním "velkém" rozhovoru sympatická desetiletá slečna. "Proti domácím klukům jsme vyhrály dokonce první čtvrtku, druhou už nevím a pak nám ale docela utekli."
Pozdější členka nejlepší pětky turnaje celkově v Klatovech nastřílela 24 bodů, o dva bodíky lepší byla z družstva Strakonic už jen Tereza Nepodalová. Basketbalový příběh Gábiny a její neméně šikovné starší sestry Terezy je pozoruhodný. V Písku, kde rodina bydlela, vyzkoušely různé sporty, ale žádný je nijak zvlášť nebavil. Před třemi lety Gábina zjistila, že v její třídě nabízejí klukům přihlášku do píseckého basketbalového oddílu a šla si také o jednu říct.
Ale děvčat se ta přihláška netýkala a tak se rodiče obrátily na Strakonice.
Skvělá atmosféra, parta a obětavá trenérka obě sestry a jejich rodiče chytly tak, že se letos za basketbalem do Strakonic přestěhovali.
"S Terkou si povídáme o basketu hlavně večer po tréninku v koupelně," vypráví Gábina a na otázku, kam by to s basketem chtěla dotáhnout, s vážnýma velkýma očima říká," chtěla bych se dostat do ligy."
Se sestrou se pravidelně v televizi dívají na BasketManii a minulé léto sledovaly olympijský turnaj a hru českých reprezentantek, nejvíc se jí líbila rozehrávačka Kateřina Bartoňová. Současně ale stihly nastřílet o prázdninách spoustu pokusů, těch Gábiných bylo na chatě neuvěřitelných 5 400 ! To jenom potvrzuje, co o talentované minibasketbalistce říká s úměvem její trenérka Radka Drnková : "Dokáže dodržet pokyny, je cílevědomá a zarputilá. Dokonce tak moc, že někdy zapomíná při hře dýchat."
Pokud Gábině její píle a zarputilost vydrží, nemusí být ocenění z Klatov zdaleka poslední. A třeba jednou budou zapomínat dýchat nad jejími výkony příznivci strakonického basketbalu.

Velikonočák Strakonice 2013

30. března 2013 v 22:20 | Kuba |  Novinky


BK Strakonice "A" - BK Strakonice "B"
58 : 32 (28 : 14)
SKB Strakonice - BK Strakonice "B"
45:43 (14:21)
Strakonické mladší minižačky nezapomněly na basketbal ani o Velikonocích a zúčastnily se jednodenního domácího turnaje. Bohužel kvůli nemocím a různým rodinným velikonočním akcím jsme se sešli pouze v šesti hráčkách, nakonec nám pomohly starší holky, takže jsme mohli i vystřídat.
V prvním utkání jsme se staršími holkami dokázali držet krok pouze první čtvrtinu. V druhé části hry jsme přestali najíždět a 6 minut nevstřelili jediný koš, zatímco 14 bodů jsme dostali a o zápase bylo prakticky rozhodnuto.
V zápase proti klukům se nám podařil vstup do utkání, vytvořili jsme si slušný bodový náskok, který jsme po většinu zápasu udržovali. Bohužel v závěru nás opět zradila střelba (poslední koš jsme vstřelili v 5 minutě), do konce zápasu jsme se jen bránili a v posledních vteřinách zápasu dostali nešťastný koš. Snad náš výpadek trochu omlouvá únava z druhého zápasu po sobě a značně zúženého kádru, ale prohráli jsme si to sami naší nepozorností, chybami, zbytečnými ztrátami míče a nedůrazným doskokem. Nejlepším střelcem týmu se 17 body byla Kačka Votavová a nejužitečnější hráčkou týmu se stala Jindřiška Klejnová.
Přesto oba zápasy, bez ohledu na výsledek, byly velmi přínosné, holky si zahrály a ukázaly nám, na čem bychom měli ještě do festivalu zapracovat.
V rámci Velikonoc se ještě konal turnaj smíšených trojic.
Body:Votavová K. 17, Klejnová J. 16, Fišerová L. 14, Svobodová S. 8, Preisová K. a Schalerová A. po 6, Šrámková 4, Jariabková a Vrchlavská po 2.

O Velikonocích na basket

28. března 2013 v 20:26 | Ráďa |  Novinky
V pátek odjíždějí nejml. mini na dvoudenní turnaj do Klatov - Jánská, Baloušková, Laňková, Breibischová, Roučková, Soukupová, Němcovky, Votavky, Lipavská, Lukačevičová, Nepodalová, Junková, Skálová.
Všechny ostatní hráčky 2000, 2001 - možno i z přípravky 2002, 2003 mají turnaj ve Strakonicích v sobotu, sraz 8,45.
Přijďte, holek je málo.

Možnost navštívit Katakomby.

27. března 2013 v 12:58 | Ráďa |  Novinky
Pro zájemce budou v pátek od 20,00 hod otevřeny v rámci turnaje v Klatovech Katakomby ( vstup zdarma ). Projednejte doma, zda to zvládnete, myslím, že bychom tam mohli vyrazit. Řeknete mi v pátek při odjezdu, musím to případně nahlásit při prezentaci.

ml.mini - Velikonočák + Č.B. venku a Tábor doma

27. března 2013 v 8:38
VELIKONOČNÍ TURNAJ
9.30 BK Strakonice "A" - BK Strakonice "B"
10.45 BK Strakonice "B" - SKB Strakonice (služba st. mini)
12.00 - 14.00 turnaj trojic
14.00 BK Strakonice "A" - SKB Strakonice (služba ml. mini)
Sraz v 8,45 hod v hale. Hrát budeme v bílých dresech, kdo nemá bílý dres, tak si vezměte bílé tričko a nějaké kraťasy + svačinu, mikinu, ....
Nominace (všechny 2001): Drnková, Fišerová, Klejnová, Vadlejchová, Votavová K., Svobodová, Cibulková, Šrámková, Skálová, Vrchlavská. Kdyby někdo nemohl nebo jsem na někoho zapomněl, tak dejte vědět.
Áčko - poslední kolo OP odehrajeme v Budějovicích v neděli 7.4. !!!! od 12,00 s Budějovicemi a od 13,45 hod s Pelhřimovem. Jako tradičně pojedeme vlakem. Sraz v 8,50 hod na nádraží, návrat v 18,50 hod na vlakové nádraží. Nominace jako vždy.
Potom už nás čeká jenom vyvrcholení sezóny FESTIVAL ve STRAKONICÍCH 3.-5.5.2013
Béčko - budeme hrát doma s Táborem, časy ještě upřesníme a 20.4. jedeme do Pelhřimova, prosíme rodiče o pomoc s dopravou, dejte vědět trenérce Keče.

Klatovy

26. března 2013 v 20:29 | Ráďa |  Novinky
Pátek a sobota 29.-30.3. nejmladší áčko bude hrát Velikonoční turnaj v Klatovech.
29.3. 11,45 BK Strakonice : BK Sparta Praha hoši
14,15 BK Strakonice : ŠKBD Spišská Nová Ves dívky
18,00 BK Strakonice : BK Brandýs nad Labem hoši
30.3. 10,15 BK Strakonice : Bk Loko Plzeň mix
zápas o konečné umístění buď 14,15 15,30 nebo 16,45
17,45 vyhlášení a zakončení turnaje
Nominace : Jánská, Baloušková, Laňková, Breibischová, Roučková, Soukupová, Němcovky, Hanusová, Lipavská, Lukačevičová, Votavky, Nepodalová, Junková , Suchanová ?
Zajištěno ubytování 250 Kč + večeře a oběd 200 Kč, vybírat budeme 400 Kč ( doplatím z příspěvků )
Doprava - auta tam- p. Němec, Baloušek, Breibisch, Motejzlík, Lukačevič
- auta zpět - p. Němec, Breibisch, Jánský, Soukup
Odjezd : 9,30
S sebou jako obvykle + jídlo na pátek ( objednaná je až večeře ), hrnek, lžička ( snídani si uděláme ), prosím nějakou maminku , aby něco napekla.
!!! Chybí modré dresy a trenky č. 4,9,11 a bílé dresy a trenky 6,12,14,16. Pokud je máte, vezměte s sebou do Klatov, pokud je má někdo, kdo nejede, nutno dodat !!! ( Radce nebo někomu z holek )

I nejmladší béčko 2x vítězně

24. března 2013 v 21:01 | Ráďa |  Novinky
Letošní ročník oblastního přeboru zakončili nejmladší benjamínci klubu dvěma výhrami a potěšili pěknou hrou.
SKB Strakonice : BK Strakonice B 31 : 40 ( 4:9, 14 : 19, 16 : 29 )
V zápase jsme byli dravější a po celou dobu lepší, až v závěru kluci výsledek stáhli na menší rozdíl.
BK Pelhřimov : BK Strakonice B 18 : 53 ( 2 : 11, 5 : 37, 13 : 47 )
Proti nováčkům z Pelhřimova se nám vždy těžko hraje, protože soupeř hraje často za hranicí pravidel. Zrychlenou hrou jsme si ale v druhé čtvrtce vybudovali veliký náskok a utkání dohrávali v poklidu.
V obou utkání byla skvělá Adéla Junková. V obraně jsme se mohli spolehnout na Jolču Chylíkovou a Natálku Breibischovou. Kolektivně a s přehledem zahrála Nelča Vráblíková, v útoku platily body Míši Lipavské. Pochvalu však zasluhuje celý tým včetně děvčat z kroužku na Dukelské ( Kristýna Kotrcová, Pavlína Pospíšilová a Simona Chvostová ).
Bodovaly :
Adélka Junková 30 , Lipavská Míša 18, Vráblíková Nela 14, Breibischová Natálka 12, Chylíková Jolča 8, Samcová Vendula 5, Čadková Lucka 4, Kotrcová Kristýnka 2, Pospíšilová Pavlína 2, Chvostová Simona 2.
Poděkování patří rodičům, kteří nás doprovázeli i na tak dalekém výjezdu.

2 výhry v Písku

23. března 2013 v 18:58 | Ráďa |  Novinky
Sršni Písek : BK Strakonice 25 : 38 ( 8:15, 13 : 21, 15 : 28 )
Sršni Písek : Bk Strakonice 30 : 51 ( 6 : 19, 19 : 30, 25 : 42 )
Začátek prvního utkání byl vyrovnaný, protože se nám nedařilo přesně zakončovat a soupeř nás trestal rychlými protiútoky.V závěru čtvrtiny ale proměnila Viola Roučková s jistotou 4 trestné hody ze čtyř a soupeři jsme odskočily. V další části jsme předváděly rychlý basketbal a dobrou obranou jsme utkání dovedly do vítězného konce. Nejlepší byla Viola Roučková a skvělou hrou se prezentovala Gabča Němcová.
Do druhého utkání jsme výborně vstoupily a vedly již 17 : 2. I v další hře jsme byly lepší a zaslouženě vyhrály.V utkání zářila Terka Soukupová a dařilo se nováčkům Karolíně Laňkové a Báře Suchanové.Odvážně zahrála Verča Votavová, družstvu pomohly Eliška Skálová a Aneta Vrchlavská.
Bodovaly :
Tereza Soukupová 16, Viola Roučková 14, Karolína Laňková 13, Verča Votavová 11, Bára Suchanová 10, Gabča Němcová 10, Agáta Lukačevičová 6, Karolína Baloušková 3, Tereza Němcová 3, Aneta Vrchlavská 2, Eliška Skálová 2.

velikonoční turnaj Strakonice

22. března 2013 v 22:08 | Kuba
V sobotu 30.3.2013 se zúčastníme jednodenního turnaje ve Strakonicích. Časový harmonogram upřesním, až bude rozlosování - zatím předpokládáme 9,00 - 15,00 hod. Hrát budeme v bílých dresech, kdo nemá bílý dres, tak si vezměte bílé tričko a nějaké kraťasy.
Nominace (všechny 2001): Drnková, Fišerová, Klejnová, Vadlejchová, Votavová K., Svobodová, Cibulková, Šrámková, Kutky M. + D., Skálová, Vrchlavská. Kdyby někdo nemohl nebo jsem na někoho zapomněl, tak dejte vědět.

Akce pro ročník 2001 do konce sezóny

19. března 2013 v 19:11 | Kuba |  Novinky

CO NÁS ČEKÁ ….
1. DOHRÁNÍ SOUTĚŽÍ OP
Áčko - 6.4. v Č. Budějovicích s domácími a Pelhřimovem - pojedeme vlakem
Béčko - 6.4. doma s Táborem a 20.4. v Pelhřimově - prosíme rodiče o pomoc s dopravou
2. VELIKONOCE
O Velikonocích se zúčastníme domácího miniturnaje trojic, případně i klasického turnaje, záleží na počtu přihlášených družstev, ještě upřesníme. Roč. 2002 a ml. jedou na turnaj do Klatov (bližší info Radka)
3. FESTIVAL
Ve dnech 3. - 5.5.2013 budeme pořádat ve Strakonicích Národní finále (obdoba Mistrovství ČR) pro ročník 2001 a mladší. V rámci přípravy na festival dojde ke změně tréninků, vše bude včas upřesněno. Prosíme rodiče o podporu, kdyby jste měli možnost sehnat nějaký sponzorský dar, stačí nějaké propagační maličkosti, tak budeme rádi.
Nominace: Bittnerová, Drnková, Fišerová, Klejnová, Němcová T., Šrámková, Svobodová, Vadlejchová, Votavová K., Nepodalová, Lukačevičová, Roučková, Soukupová, Votavová V. a S., Baloušková, Němcová G., Jánská.
4. TURNAJ V BRANDÝSE NAD LABEM (7.-9.6.2013)
Jako již tradičně sezónu zakončíme mezinárodním turnajem v Brandýse nad Labem. Tentokrát je turnaj pořádán pro družstva z celé Evropy pro ročník 2001 a mladší. Bližší informace včetně nominace upřesníme, až nám pořadatel zašle bližší info (konec května).
5. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ VE VOLYNI
Soustředění se uskuteční 20. - 25.8.2013. Předpokládaná cena soustředění jako vloni 2600 Kč. Účast na soustředění je nutností pro všechny dívky, abychom se dobře připravili na novou sezonu 2013/2014. Proto vám termín soustředění předesíláme hodně dopředu, aby potom nedošlo k nějakým kolizím s rodinnými dovolenými, tábory nebo dalšími prázdninovými akcemi.
Některé vybrané dívky roč. 2001 se zúčastní následujících akcí s ročníkem 2000:
20.-21.4. kvalifikace o Mistrovství ČR (MČR) na střední Moravě
10.-12.5. - MČR v Hradci Králové nebo festival na Spartě (záleží zda uspějí na kvalifikaci)
25. - 26. 5. případně 8. - 9.6. - kvalifikace o ligu mladších žaček

Co čeká v nejbližších dnech přípravku.

16. března 2013 v 15:03 | Ráďa |  Novinky
Sobota 23.3. nejmladší mini Áčko jede do Písku ke dvěma zápasům proti Sršni Písek B od 9,00 a 10,00 hod. Odjezd od haly v 8,00 hod auty po domluvě.( Soukup, Breibisch, Baloušek, Němec...
Nominace : , Baloušková, Laňková, Breibischová, Roučková, Soukupová, Němcovky, , Lipavská, Lukačevičová , Votavová Verča, Skálová, Vrchlavská .

Neděle 24.3. nejmladší mini Béčko jede do Pelhřimova ke dvěma zápasům proti SKB Strakonice - hoši a BK Pelhřimov B. Odjezd od haly 8,45 hod autobusem společně se strakonickými kluky, příjezd cca 17,00.
Nominace dle účasti na tréninku v týdnu, ale předběžně : Laňková ( po domluvě v sobotu ), Breibischová, Kornoušková Zuzana, Samcová Vendula,, , Nováková Kristýna, Vráblíková Nela, Pešková Bára, Chylíková Jolča, Čadková Lucka, Junková Adéla, Baláková Adéla, Chocholatá Romana, Mačlová Eva, Vaněčková Kristýna, Kotrcová Kristýna, Pospíšilová Pavlína - možné změny !

Pátek a sobota 29.-30.3. nejmladší áčko bude hrát Velikonoční turnaj v Klatovech.
29.3. 11,45 BK Strakonice : BK Sparta Praha hoši
14,15 BK Strakonice : ŠKBD Spišská Nová Ves dívky
18,00 BK Strakonice : BK Brandýs nad Labem hoši
30.3. 10,15 BK Strakonice : Bk Loko Plzeň mix
zápas o konečné umístění buď 14,15 15,30 nebo 16,45
17,45 vyhlášení a zakončení turnaje
Nominace : stejná viz sobota 23.3. ( možné změny - nepojede Hanusová, Dideková, pojede Junková)
Zajištěno ubytování 250 Kč + večeře a oběd 200 Kč, vybírat budeme 400 Kč ( doplatím z příspěvků )
Možná i účast rodičů ( nutno nahlásit v po, nejp. v úterý )
Doprava - prosím o pomoc rodičů ! ( Breibisch, Baloušek, Němec, Motejzlík , Suchanová, Jánský
Odjezd : 9,30

Jarní prázdniny

12. března 2013 v 20:20 | Ráďa |  Novinky
Ani v době jarních prázdnin nezahálíme !
Pokud nejste někde na prázdninách, přijďte trénovat. Nejmladší trénují každý den od 10,00 hod a odpoledne od 13,30 hod ve sportovní hale. Je možné jít společně na oběd na SOU ( 30 Kč ).
Ve středu13.3. nastoupíme s prvoligovými hráčkami Strakonic při slavnostním zahájení a zároveň možná o poločasové přestávce sehrajeme kraťoučkou ukázku naší hry. Sraz 17,40 u nástěnky.

!!!Ve dnech 29.-30.3. se nejml. mini ( 2002 a ml. ) zúčastní velikonočního turnaje v Klatovech.
Zajištěno ubytování + strava ( večeře, oběd, snídaně buď sami nebo též objednáme ). Cena cca 450 Kč, část uhradíme z příspěvků, vybíranou částku ještě upřesním. Pokud by chtěl kdokoli z rodičů zajistit ubytování a stravu, prosím nahlásit. Jinak též bude nutné domluvit dopravu tam a zpět, opět prosím o brzké vyjádření. Díky moc !
Jet by měly hráčky, které se připravují na festival do Litoměřic, tj. Jánská, Baloušková, Laňková, Breibischová, Roučková, Soukupová, Němcová G.+T., Hanusová, Lipavská, Lukačevičová, Votavová V.+S., Nepodalová, Suchanová, Dideková.
Pokud se někdo turnaje nemůže účastnit, prosím o info.

!!!Ve dnech 26.-28.4. Festival nejml. mini v Litoměřicích ( obdoba mistrovství ČR v této kategorii ).
Info průběžně, ale již dopředu prosím rodiče o vyjádření k jejich účasti na Festivalu jako diváků - kvůli ubytování a stravě. Opět nutno řešit dopravu !!!

!!! Ve dnech 20.-25.8. se uskuteční každoroční letní soustředění ve Volyni, předb. cena 2 500 Kč.
Opět prosím o brzké přihlášky.

!!!!!!!!!!!!!!!KDO JEŠTĚ NEZAPLATIL PŘÍSPĚVKY, PROSÍM URYCHLENĚ !!!!!

Nejmladší áčko vítězně v Táboře

9. března 2013 v 22:04 | Ráďa |  Novinky
Tábor : Strakonice 23 :55 a 35 : 57
Do Tábora jsme odjížděly v oslabené sestavě, a proto s obavami. V obou utkáních jsme v prvních poločasech s problémy zakončovaly, protože soupeř hrál nepříjemnou odstoupenou obranu. Naštěstí jsme v průběhu zápasů získávaly postupně navrch díky zakončování rychlých protiútoků a zaslouženě vyhrály. Výhry těší o to víc, že se o ně tentokrát zasloužily i hráčky, které obvykle tolik příležitostí nedostávají a je jen dobře, že šanci využily.
Nejlepší hráčkou byla Míša Jánská, z mladších hrála odvážně Adélka Junková.Týmu pomáhaly doskoky Anety Šrámkové, Karolíny Laňkové a Báry Suchanové. Střeleckou oporou posledních zápasů je Gabča Němcová , tradičně nejbojovněji hrály Terka Němcová a Agáta Lukačevičová, výbornými přihrávkami potěšila Tereza Nepodalová.
Bodovaly :
Němcová Gábina 20, Šrámková Aneta 16, Jánská Míša a Votavová Sabina po 12, Laňková Karolína 11, Suchanová Bára 10, Nepodalová Tereza 7, Lukačevičová Agáta a Junková Adéla po 6, Hanusová Tereza 5, Lipavská Míša 4, Němcová Tereza 3.
Další kolo OP sehrajeme 23.3. v Písku.
Tento týden jarní soustředění - dle rozpisu na stránkách - nejml. vždy od 10 a od 14 hod.
Ve středu nastoupíme s ligovými ženami !

V sobotu do Tábora

8. března 2013 v 17:39 | Ráďa |  Novinky
V sobotu 9.3. jede nejml áčko ke dvěma utkáním do Tábora. Přesto, že je tým značně oslaben nemocemi ( Baloušková, Roučková, Soukupová, Votavová V., Breibischová ), pokusíme se o co nejlepší výsledky.
Odjezd : 9,00 hod, návrat do 16,00 hod.
Nominace : Jánská, Laňková, Němcovky, Hanusová, Lipavská, Lukačevičová, Votavová S., Nepodalová, Dideková, Junková, Kornoušková, Šrámková, Suchanová
Auta : Lukačevič, Jánský, Laňka, Němec, ( Suchanovi samostatně z Písku ).

jarňáky - program

5. března 2013 v 17:12 | Kuba
Předběžný program přípravy o jarních prázdninách

pondělí
8,15 střelecký trénink - dorostenky, žačky st. a ml.
9,00 trénink minižačky 2000 a 2001
10,00 trénink 2002 a mladší
11,00 ženy
12,00 oběd
13,00 střelecký -dorostenky,žačky + testování minižaček
14,00 trénink 2002 a ml.
15,00 trénink minižačky 2000 a 2001 + testování 2002

Úterý odpoledne
13,00 střelecký dorostenky, žačky
14,00 hra 2002 + testování mini
15,00 minižačky 2000a 2001

Středa odpoledne
13,00 střelba dorky, žačky
14,00 hra smíšených týmů mini

Čtvrtek odpoledne
13,00 střelba - dorky , žačky
14,00 turnaj trojic dle domluvy

Pátek jen dopoledne

Rozvrh dopoledních tréninků je ve všech dnech stejný, obědy je možné zajistit i v pátek :-)

Pravidelné tréninky - žačky, dorky se nemění
Možné úpravy dle počtu přihlášených dětí
OBĚDY - možno zajistit za 30 Kč, v případě zájmu nutno nahlásit do čtvrtka svým trenérům, starší 00 + 01, co mají v pátek trénink, přinést peníze (prosím přesně) v pátek na trénink.

Dvě výhry nejmladších s Táborem

2. března 2013 v 20:31 | Ráďa |  Novinky
Strakonice : TJ Tábor 77 : 14 a 59 : 27
Do prvního utkání jsme skvěle vstoupily a rychlým útokem a výbornou obranou si brzy zajistily vedení 10 : 0. Náskok jsme v průběhu zápasu navyšovaly a zároveň předváděly pohlednou hru plnou krásných protiútoků. Nejlepší byly Gábina Němcová a Terka Soukupová, v obraně tradičně spolehlivé Karolína Baloušková a Míša Jánská. Překvapivě úspěšná v útoku byla začínající Bára Suchanová.
Do druhého utkání jsme naopak vstoupily velice vlažně, jakoby se nám už nechtělo běhat. Soupeř toho využil a vyhrál první čtvrtku 12 : 11. Do druhé části hry vlétla jako uragán Viola Roučková a téměř bezchybným zakončením rozhodla o získaném náskoku.Zbytek zápasu se již odehrál v poklidu, ale výkon v něm nebyl již tak oslnivý. Pochvalu zasluhuje za bojovnost Terka Nepodalová a Verča Votavová, těší zlepšující se výkony Běty Didekové.
Bodovaly :
Soukupová Terka 24, Němcová Gábina 22, Roučková Viola 20, Votavová Sabina 11, Suchanová Bára 11, Nepodalová Terka 11, Votavová Verča 10, Laňková Karolína 10, Baloušková Karolína 7, Jánská Míša 6, Hanusová Terka 4.
Se stejným soupeřem se setkáme za týden 9.3. v Táboře, kde hrajeme od 11 a 12,30 hod.
Prosím rodiče o pomoc s dopravou.
Nominace dle možností dopravy.

Áčko v sobotu s Táborem

1. března 2013 v 19:14 | Ráďa |  Novinky
Sobota 2.3. nejml. mini A dvojutkání proti Táboru od 9,00 a 10,30. Sraz : 8,20 hod
Nominace : Jánská, Baloušková, Laňková, Roučková, Soukupová, Němcovky, Votavky, Nepodalová, Suchanová, Dideková, Kornoušková,Hanusová.