Duben 2014

Nejmladší minižákyně jsou druhé v ČR !

30. dubna 2014 v 17:20 | Ráďa |  Novinky
Nejml. minižákyně ( 2003 a ml. ) dosáhly skvělého úspěchu, když na Přeboru republiky skončily stříbrné !
Utkání ve skupině :
BK Strakonice : Panter Javorník 51 : 30
Úvodní utkání neslo přineslo všechny znaky prvního zápasu turnaje. Holky se pomalu rozehrávaly, nedařilo se nám ubránit nejlepší soupeřovu hráčku. Dlouho se nám nedařilo bodově soupeřkám odskočit ( poločas 24 : 17 ). Naštěstí v druhé půlce se holky zlepšily hlavně v obraně, zahrály několik rychlých protiútoků a nakonec jasná výhra byla na světě.
BK Strakonice : USK Praha 60 : 36
Zřejmě nejdůležitější utkání pro naší další cestu turnajem. Bojovali jsme o vítězství ve skupině a věděli, že nás čeká těžký soupeř. Do zápasu vlétla pětka Jánská, Němcová, Chocholatá, Červenková a Vráblíková jako uragán, skvěle bránila a nutila soupeřky k častým chybám ( 16 : 2 ). Hned po první části jsme si tedy vybudovali nadějný náskok, který se nám dařilo velice dobrou hrou navyšovat. Vítězství ve skupině nám tak zajistilo relativně "slabšího " soupeře do čtvrtfinále.
Čtvrtfinále :
BK Strakonice : OSK Olomouc 57 : 52
Čtvrtfinálové utkání se ukázalo jako nejtěžší v turnaji. Soupeř měl ve svém středu tři velice šikovné vysoké a rychlé hráčky, které se nám nedařilo ubránit. Celý zápas jsme prohrávali a do poslední čtvrtiny šli s mankem deseti bodů. Zde však pětice Samcová, Baloušková, Breibischová, Junková a Chylíková předvedla skvělý výkon a i díky vyfaulování nejlepší soupeřovy hráčky jsme zápas otočili ( posl. čtvrtka 17 : 2 ). Po skončení utkání měli všichni obrovskou radost z postupu do semifinále.
Semifinále :
BK Strakonice : HB Basket 43 : 38
Bojovali jsme s favorizovaným pražským družstvem. V první půli se makalo o každý míč a urputně se bránilo. Po většinu zápasu jsme dotahovali mírný soupeřův náskok. V poslední čtvrtce se však skvěle rozehrála Karolína Baloušková a Áďa Junková, která ubránila nejlepší soupeřovu pivotku. Dlouho jsme čekali na první vedení v zápase, a to se poprvé povedlo ve 3. minutě poslední čtvrtky proměněnou šestkou. I dál se skóre přelévalo, ale poslední tři minuty utkání jsme soupeřkám nedovolili dát koš, naopak vítězství potvrdila dvěma proměněnými trestnými hody Jolanka Chylíková. Po závěrečném klaksonu propukla velikánská radost z jistoty získání medaile. Za vítězstvím nás táhlo výborné povzbuzování rodičů, staších dorostenek Bk ( hrály o víkendu v Ostravě ), sázka o ustřižené kalhoty jejich trenéra J. Mužíka i příchod a fandění chlapeckého družstva BK Sojky Pelhřimov ( hráli Mistorovství ČR v jiné hale - skončili též druzí ).
Finále :
BK Strakonice : BK Hradec králové 42 : 53
Finále přineslo v prvním poločase vyrovnanou hru, kdy převládaly hlavně obrany ( hradecká bohužel hodně zatažená ). Rozdíl tří bodl po půli byl nadějný. Bohužel třetí čtvrtka nám nevyšla, neubránili jsme a sami jen těčko dávali body ( prohra 7 : 28 ). V poslední části ještě holky zamakaly, stahovaly náskok, ale hlavně neproměněné trestné hody ( 37 - 12 v zápase ) nám nedovolily víc.
I přes prohru ve finále jsme byli všichni přešťastní a děvčata zisk stříbra oplakala. Druhé místo bylo nečekané, ale po předvedených výkonech naprosto zasloužené.
Velký individuálním úspěchem bylo zařazení Karolíny Balouškové a Gabriely Němcové do ALL Stars turnaje, třešničkou pak vyhlášení Karolíny jako nejužitečnější hráčky celého turnaje ( MVP ).
Body v turnaji :
Baloušková Karolína 44, Jánská Michaela 35, Němcová Gabriela 32, Junková Adéla, Breibischová Natálie a Chylíková Jolanka po 24, Vráblíková Nela 17, Červenková Tereza a Samcová Vendula po 16, Chocholatá Romanka 13, Rozhonová Amálka, Nováková Krisatýna, Baláková Adéla, Johanesová Adéla po 2, hrála ještě Běta Dideková.

Za trenérky patří všem děvčatům obrovská gratulace a poděkování za skvělou reprezentaci klubu.Děkujeme.
Velký dík též všem rodičům a dalším fanouškům, kteří nás podporovali ať už na místě nebo na dálku.Děkujeme.

Hodnocení hráček :
č. 4 Míša Jánská - nenápadný, ale téměř nejdůležitější strůjce úspěchů. Skvěle bránila, měla obrovský přehled a "čuch", kam si stoupnout a kde vypomoci. I ona si zasloužila být v ALL STARS.
č.5 Kája Baloušková - zahrála zkušeně a s velikým přehledem. Její driblink byl asi nejlepším v turnaji. Prosadila se v obraně i útoku, potěšily i úspěšné střely ze střední vzdálenosti.
č.6 Vendula Samcová - stálá hráčka základní sestavy. Potěšil výkon v obraně.
č.7 Natálie Breibischová - jedno z nejvěších překvapení. Tradičně náš největší bojovník, který se nebojí ani ostrých soubojů. Tentokrát se konečně přestala bát útočit a zahrála své nejlepší zápasy.
č.8 Jolanka Chylíková - hraje basket nejkratší dobu ze všech, přesto hrála s odvahou a nebojácností. Stříbro oplakala ze všech nejvíc.
č.9 Adéla Baláková - střídající hráčka, která své chvíle na hřišti zvládla hlavně v útočné činnosti velice dobře.
č.10 Gábina Němcová - opora týmu hrající s obrovským nasazením, výborná v útoku i obraně.
č.11 Romanka Chocholatá - velice šikovná, někdy zbytečně ustrašená hráčka s velikým talentem.
č.12 Adéla Johanesová - střídající smíšek týmu podal dobré výkony.
č.13 Adéla Junková - opět veliké herní překvapení. Přes své mládí zahrála velice dobrý turnaj, odvedla spoustu těžké práce v obraně, kdy dostávala na starost nejlepší nejvyšší soupeřovy hráčky.
č.14 Kristýna Nováková - dostávala nejvíc minut ze střídajících hráček a nezklamala.
č.15 Tereza Červenková - dříč, který odehrál dobrý turnaj. Disponuje velkou silou a snahou vybíhat do protiútoku.
č.16 Amálka Rozhonová - nenahrála toho moc, přesto zaznamenala koš, ze kterého měla velkou radost.
č.17 Běta Dideková - výborně odehrála první utkání, bojovala jako lev.
č.26 Nela Vráblíková - překvapivě výborné výkony, škoda nemoci poslední den.


mladší mini jedou na republiku do Jičína

24. dubna 2014 v 21:06 | Alena

NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINI U12


JIČÍN 2.-4.5.2014


Odjezd: v PÁTEK 2.5. v 7,30 hod od sportovní haly STARZ

Návrat: v NEDĚLI 4.5. kolem 19,00 hod ke sportovní hale STARZ(čas upřesníme mobily)

Spaní v postelích: ubytovna SPORT, ul. Revoluční 1142 (blízko sportovní haly)

Stravování: zajištěno - pátek - večeře, sobota - snídaně, oběd, večeře, neděle - snídaně, oběd v Domově mládeže

Cena: 850 Kč (za ubytování a stravování) - přinést ve středu na trénink

DŮLEŽITÉ ! Při prezentaci bude licence hráče ověřovaná pasem nebo rodným listem, vybereme ve středu na tréninku

S sebou:

1.Věci na hraní

- hrací dresy - bílý a modrý, boty do haly, tričko na dres, teplákovka, pití,

ruksáček na přenášení věcí

2. Doklady

- průkazka zdravotní pojišťovny nebo její kopie

3. Léky

- užívané léky - alergie,… + tejp, elastické obinadlo, náplast s polštářkem

4. Peníze

- doprava, stravování a ubytování zajištěno v ceně, kapesné dle uvážení rodičů

5. Ostatní

- oblečení, plavky, volné boty na přezutí (pantofle, sandály,…), věci osobní hygieny, kapesníčky, sponky a gumičky, deštník, (zábava - hry, karty, …), pití, sušenky, ovoce, …NEBERTE SI S SEBOU ŽÁDNÉ DRAHÉ VĚCI, NETAHEJTE ZBYTEČNOSTI, JEN DOBROU NÁLADU A CHUŤ VYHRÁVAT !!!

Rozlosování: Sportovní hala a tělocvična, Revoluční 863

Pátek 2.5.

12:30 hod BK Prosek - BK Strakonice tělocvična

16:00 hod BK Strakonice - OSK Olomouc hala….dále dle výsledků ve skupině

Zakončení v neděli od 15:15 hod v halePřípadné dotazy na tel. 607 840 118 (A. Maršánová)

Alena Maršánová

Do Ostravy

22. dubna 2014 v 19:22 | Ráďa |  Novinky
Do Ostravy si nezapomeňte vzít nové bílé bundy od tepláků a bílé kšiltovky (BK Strakonice ), které jste dostávaly v zimě !!

Mladší mini vezou z turnaje v Klatovech ZLATO

21. dubna 2014 v 20:31 | Alena |  Novinky
Strakonické minižákyně se o Velikonocích zúčastnily mezinárodního basketbalového turnaje EASTER CUP 2014 Klatovy. Do Klatov se sjelo 36 týmů z celé Evropy.
Mladší minižákyně se na turnaji umístily na skvělém 1. místě. Nejlepším hodnocením jejich hry jsou postřehy přítomných trenérů, rozhodčích a diváků, kteří hráčky chválili za rychlou a bojovnou hru, založenou na kolektivní obraně a rychlých protiútocích.
Všechny naše zápasy byly v podobném duchu - agresivní obrana po celém hřišti a rychlý protiútok. V postupném útoku jsme se snažili zapojit do hry dlouhé podkošové hráčky. Dalším pozitivem je, že do hry se zapojilo všech 15 hráček a jako jeden tým si zcela zaslouženě vybojovaly zlaté medaile. Motorem týmu byla hra rozehrávaček K. Balouškové, G. Němcové (obě se pro své skvělé výkony dostaly do ALL-STARS turnaje), M. Jánské a A. Lukačevičové, které využívaly rychlosti V. Roučkové (nejlepší střelkyně týmu) a T. Soukupové (nejlepší obránkyně turnaje). Odvážnými nájezdy se blýskly K. Laňková, T. Nepodalová a B. Suchanová. "Mravenčí" práci pro tým odvedla V. Votavová, která dokázala ubránit nejlepší soupeřovy hráčky. Do hry rozjetého družstva se úspěšně zapojovaly T. Hanusová a S. Votavová. Svá první těžká utkání s hezkými okamžiky odehrály Z. Kornoušková, A. Požárková a K. Sekáčová.
Trenéři A. Maršánová a J. Maršán byli spokojeni s předvedenou hrou celého týmu.
Výsledky:
Družstvo sehrálo ve skupině 5 vítězných utkání a ve finále opět porazilo nejlepší tým Slovenska Spišskou Novou Ves.

Výsledky ve skupině:
BK Strakonice - BaK Plzeň 64 : 23 (26:15), BK Strakonice - BCM Sokolov 51 : 10 (27 : 2), BK Strakonice - BK Klatovy 45 : 33 (30 : 19), BK Strakonice - Spišská Nová Ves 48 : 26 (23 : 12), BK Strakonice - BA Sparta Praha 49 : 8 (28 : 6)
Finále:
BK Strakonice - Spišská Nová Ves 31 : 22 (18 : 10)
Body:
Roučková V. 61, Laňková K. 37, Soukupová T. 32, Němcová G. 30, Suchanová B. 28, Baloušková K. 24, Nepodalová T. 21, Votavová V. 16, Lukačevičová A. 12, Jánská M. 10, Požárková A. 8, Votavová S. 4, Kornoušková Z., Hanusová T. a Sekáčová K. po 2.
Velká radost ze zlatého úspěchu byla po turnaji korunována zmrzlinovým pohárem od rodičů v penzionu U Hrachů, kde mělo družstvo po celý turnaj základnu i fandící personál.
Věříme, že rozjetý tým si udrží formu i na Národní finále, které se uskuteční první květnový víkend v Jičíně.


zleva stojí: trenérka A. Maršánová, T. Nepodalová, K. Laňková, K. Sekáčová, S. Votavová, Z. Kornoušková, T. Hanusová, V. Votavová, A. Požárková, trenér J. Maršán
zleva klečí: B. Suchanová, A. Lukačevičová, G. Němcová, V. Roučková, M. Jánská, T. Soukupová, K. Baloušková

Další fotky od Němců si můžete prohlédnout na http://marne73.rajce.idnes.cz/Klatovy_-_Velikonocni_turnaj_2014/

roč. 2001 tréninky do předkola MČR a pokyny do Olomouce

21. dubna 2014 v 20:00 | Kuba |  Novinky
1. Tréninky:
úterý - 15,30 - 17,00 hod v hale
středa - volno, 02 mají trénink normálně v Poděbradce
čtvrtek - 16,30 - 18,00 hod ZŠ Poděbradova
pátek - odjezd směr Olomouc

2. Předkolo MČR v Olomouci:

PŘEDKOLO MČR 2014

Olomouc 25.-27.4.2014

Odjezd: v PÁTEK 25.4. z autobusového nádraží v 11:00 hod z nástupiště č.26,sraz v 10:30 hod
Návrat: v NEDĚLI 27.4. na autobusové nádraží v 18:48 hod
Spaní v postelích: zajištěno ve vojenské ubytovně
Stravování: snídaně si budeme dělat sami (s sebou hrneček, čaj, cukr, lžičku), na obědy a večeři budeme chodit, jídlo na pátek si vezměte z domova
Cena: 350 Kč (za ubytování - vyberu na autobusovém nádraží)
S sebou:
1.Věci na hraní
- hrací dresy - bílý a modrý, boty do haly, pití, mikina
2. Doklady
- pas či rodný list (možno i ověřená kopie rodného listu) !!!, kopie průkazky zdravotní pojišťovny
3. Léky
- užívané léky - alergie,… + tejp, elastické obinadlo, náplast s polštářkem
4. Peníze
- doprava a ubytování zajištěno v ceně, peníze na obědy a večeři (cca 100 x 3 = 300 Kč)
5. Ostatní
- oblečení, volné boty na přezutí (pantofle, sandály,…), věci osobní hygieny, kapesníčky, sponky a gumičky, deštník, (zábava - hry, karty, …), pití, sušenky, ovoce, …

NEBERTE SI S SEBOU ŽÁDNÉ DRAHÉ VĚCI, NETAHEJTE ZBYTEČNOSTI, JEDEME HROMADNOU DOPRAVOU, JEN DOBROU NÁLADU A CHUŤ VYHRÁVAT !!!Rozlosování: Sportovní hala SOU, Rooseveltova 78, Olomouc

Sobota 26.4.

9:00 hod OSK Olomouc - BK Strakonice

16:00 hod BK Strakonice - Levhartky Chomutov

Neděle 27.4.

9:00 hod BK Studánka Pardubice - BK StrakonicePřípadné dotazy na tel. 721 167 590 (J. Maršán)Jakub Maršán

Pondělní trénink pro nejmenší + změna ve čtvrtečním

20. dubna 2014 v 10:12 | Ráďa |  Novinky
V pondělí 21.4. se od 15,30 do 17 hod se uskuteční trénink pro hráčky připravující se do Ostravy !!!
Do Ostravy se odjíždí ve čtvrtek 24.4. ve 13,30 hod od haly !!!
Ve čtvrtek 24.4. je spojen trénink pro menší i větší, tj, trénuje se od 15,30 do 16,30 hod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Totéž v pondělí 28.4. trénink spojen od 15,30 do 16,30 hod.

Nejmladší se chystají na republiku do Ostravy

18. dubna 2014 v 13:20 | Ráďa |  Novinky
Ve dnech 25.-27.4. se chystají nejmladší minižákyně klubu na Přebor republiky v Ostravě. Na turnaji se sejde 12 nejlepších týmů z celé ČR.Naše děvčata se ve skupině utkají se severomoravskými Panterkami Javorník a dále s pražským USK, dále dle umístění ve skupině. Cílem je skončit do 6. místa, obhajoba 3.místa z loňského mistrovství by byla z říše snů. Na turnaj nás jede podpořit i přes velikou vzálenost mnoho rodičů, za což velice děkujeme. Ostatní nám budou jistě fandit třeba i prostřednictvím online přenosů ( vše o turnaji na www.sbsostrava.cz ).
Odjezd : čtvrtek 24.4. ve 13,30 hod od sportovní haly, návrat v neděli kolem 21,00 hod.
S sebou : tradičně
Vybíráme : 750 Kč na ubytování + pas či rodný list !! ( možno i ověřená kopie )

V Ostravě nás budou reprezentovat :
( nahoře zleva )

Vlčková Johanka ( nakonec nejde ), Nováková Kristýna, Samcová Vendula, Dideková Bětka, Rozhonová Amálka, Červenková Terka, Vráblíková Nelča, Chocholatá Romanka, Jánská Míša
Baloušková Kája, Baláková Adéla, Junková Adéla, Němcová Gabča, Johanesová Adéla, Chylíková Jolča, Breibischová Natálka

02 a některé 03 jedou na turnaj do Klatov

13. dubna 2014 v 16:29

MEZINÁRODNÍ TURNAJ 2014

Klatovy 17. - 19.4.2014

Odjezd: ve čtvrtek 17.4. od sportovní haly v 13:00 hod
Návrat: v sobotu 19.4. ke sportovní hale dle umístění, děti zavolají mobilem
Spaní v postelích: zajištěno v motorestu U Hrachů
Stravování: zajištěno čtvrtek - večeře, pátek - oběd, večeře, sobota - oběd
(snídaně si budeme dělat sami, proto si každá vezme hrneček, lžičku, případně nějaké pečivo)
Cena: 950 Kč (všechny hráčky přinesou ve středu na trénink)

S sebou:
1.Věci na hraní
- hrací dresy - bílý a modrý, boty do haly, pití, teplákovka
2. Doklady
- kopie průkazky zdravotní pojišťovny
3. Léky
- užívané léky - alergie,… + tejp, elastické obinadlo, náplast s polštářkem
4. Peníze
- doprava, stravování a ubytování zajištěno v ceně, kapesné dle uvážení rodičů
5. Ostatní
- oblečení, volné boty na přezutí (pantofle, sandály,…), věci osobní hygieny, kapesníčky, sponky a gumičky, deštník, (zábava - hry, karty, …), pití, sušenky, ovoce, …

NEBERTE SI S SEBOU ŽÁDNÉ DRAHÉ VĚCI,
JEN DOBROU NÁLADU A CHUŤ VYHRÁVAT !!!


Rozlosování:
Čtvrtek 17.4.
15:00 hod BK Strakonice - BaK Plzeň SPŠ Klatovy
18:00 hod BK Klatovy - BK Strakonice SPŠ Klatovy
Pátek 18.4.
8:30 hod BCM Sokolov - BK Strakonice Hala BK
16:30 hod Spišská Nová Ves - BK Strakonice Hala BK
Sobota 19.4.
9:00 hod Sparta Praha - BK Strakonice SPŠ Klatovy
13:10 hod případné finále 1A - 2A Hala BK

Případné dotazy na tel. 607 840 118 (A. Maršánová)


Alena Maršánová

Prohry nejmladších na závěr OP

13. dubna 2014 v 16:12 | Ráďa |  Novinky
Nejmladší béčko zakončilo OP dvěma zápasy v Písku . Obě utkání byla napínavá, škoda, že se nám nepodařilo ubránit nejvyššího hráče soupeře. Dobře zahrály Johanka Vlčková, Nikča Kozáková a Kristýnka Kotrcová. Potěšilo úspěšné zakončování nejmladší Nelči Bernasová, do listiny střelců letošního OP se poprvé zapsaly také Adélka Krenková, Kristýna Švarcová a Simona Chvostová.
Písek "C" : BK Strakonice "B" 28 : 24 a 36 : 30
Vlčková Johanka 13, Kotrcová Kristýna 9, Bernasová Nela 6, Kozáková Nikola 5, Baláková Adéla 4, Čampulková Klára 4, Chvostová Simona 4,Švarcová Kristýna 4,Johanesová Adéla 4, Krenková Adéla 2.

Nejmladší áčko ukončilo OP dvěma prohranými zápasy v Pelhřimově. Domácí chlapci mají výborné družstvo, se kterým si dělají velké naděje na jednu z medailí z letošního MČR. Pro děvčata bylo velice těžké vyrovnat se s výškovou a hmotnostní, ale i rychlostní převahou kluků. Navíc jsme začly se zbytečným strachem a po čvtrce tak prohrávaly 5 : 30 ! Postupně se náš výkon zlepšoval, ale množství chyb v přihrávkách a nepřesném zakončení nás připravilo o lepší výsledek. "Sojky" vyhrály naprosto zaslouženě a na MČR jim přejme úspěch.
Pelhřimov : BK Strakonice 89 : 34
Němcová Gabča 9, Samcová Vendy 6, Chylíková Jolča 5, Junková Áďa 4, Baloušková Kája a Vráblíková Nela po 3, Chocholatá Romča 2, Baláková Adéla a Jánská Míša po 1.

2. utkání na zkrácený čas 49 : 21 pro Pelhřimov ( Baloušková 10, Jánská 4, Červenková 3, Johanesová a Chocholatá po 2 ).

vítězné rozloučení s oblastním přeborem

13. dubna 2014 v 11:05 | Kuba |  Novinky

BK Strakonice - BSK České Budějovice

65:28 (32:12) a 74:30 (35:15)

Poslední utkání oblastního přeboru sehrály strakonické starší minižákyně se smíšeným týmem z Budějovic.
Dívky odehrály výborné zápasy, dařilo se zakončovat z rychlých protiútoků a sehrát hezké kombinace v postupném útoku. Řadu míčů jsme získali díky agresivní obraně. Musíme si dát pozor na výpadky ve hře (při vyrovnaném zápase díky tomu můžeme prohrát utkání), zlepšit obranu - braní na záda (vytlačování, odstavování), agresivnější obranu hráče s míčem a kolektivní návrat (všech pěti hráček) do obrany. Nejlépe zahrála Nikča. Družstvo podržely svými tradiční výkony opory týmu - Kačka se Sárou obranou a ziskem míčů, Jindřiška návratem do obrany. Jedno ze svých nejlepších utkání odehrála Aneta. Potěšil výkon mladších hráček týmu, Bára Suchanová v dresu starších minižákyň odehrála svou premiéru a rozhodně za svůj bojovný výkon i dané koše zaslouží velkou pochvalu.
Těmito zápasy se dívky úspěšně rozloučily s oblastním přeborem a příští rok je snad čekají utkání žákovské ligy v kategorii mladších žákyň.
Body:Drnková 25, Suchanová a Votavová K. po 14, Vadlejchová 13, Fišerová 12, Bittnerová a Nepodalová po 11, Soukupová 10, Vrchlavská 9, Votavová V. 8, Klejnová 5, Roučková 4 a Němcová T. 3.

Víkend a další dny pro nejmladší 2003 a ml.

11. dubna 2014 v 8:21 | Ráďa |  Novinky
1. V sobotu jede nejml. béčko do Písku, odjezd 8,00 hod od sportovní haly - žluté dresy( návrat do 12,00 hod )
2. V neděli jede nejml. áčko do Pelhřimova, odjezd 7,00 hod od sport. haly - modré dresy ( návrat do 15,00 hod )
3. Hráčky připravující se do Ostravy budou mít nejspíš trénink i o Velikonocích ( 17.4. ?, 21.4. ? - upřesním )
4. Mistrovství ČR nejml. mini - 25.-27.4. Ostrava - zatím není příliš informací ze strany pořadatele, ale počítejte, že odjezd bude nejspíš již ve čtvrtek ! 24.4.! - upřesním včas. Zatím není ani dána částka, kterou budem vybírat ( něco uhradíme z příspěvků, ale nocleh je za 250 Kč, jídlo nejspíš 230 Kč na den + snídaně samy - prosím o buchtovou podporu ) , pojedeme vlastním autobusem pro 20 osob, tzn. pokud chce cestovat někdo z rodičů, budete se muset domluvit a cestovat autem - prosím o VČASNÉ nahlášení zájmu o noclehy a stravování. Vše budeme řešit v dalších dnech, proto sledujte stránky - na MČR budu potřebovat od každého dítětě buď rodný list - originál či ověřenou kopii, nebo cestovní pas ( nutné při kontrole dětí při registraci ).
Nominace : Jánská, Baloušková, Samcová, Breibischová, Chylíková, Baláková, Němcová, Chocholatá, Johanesová, Junková, Nováková, Červenková, Rozhonová, Dideková, Vráblíková, Vlčková
5. V květnu či červnu plánuji ještě účast buď na turnaji v Kaplici ( 17.5. ) nebo v Brandýse ( 6.-8.6.)

ročník 2001

10. dubna 2014 v 15:35 | Kuba

CO NÁS ČEKÁ DO PŘEDKOLA MČR

1. trénink v pátek 11.4. (15 - 16,45 hod)
2. sobota 12.4. rozloučení s oblastním přeborem - hra s chlapci z Budějovic ve strakonické hale od 12,45 a 14,15 hod, sraz hráček ve 12,00 hod (převlečené v bílých dresech) - nominace 2001 + 2002 (Soukupová, Votavová V., Nepodalová, Roučková, Suchanová), po utkání máme službu na dorky
3. pondělí 14.4. trénink 15,45 - 17,30 hod
4. úterý 15.4. přátelák se Sršni z Písku (místo tréninku 15,30 - 17,00 hod), sraz hráček v 15,00 hod
5. středa 16.4. odveta v Písku 16,00 - 17,30 hod, prosím rodiče o pomoc s dopravou, odjezd by byl v 15,30 hod od sportovní haly/ jinak pojedeme vlakem (odjezd 15,08 hod z vlakového nádraží - sraz v 14,55 hod)
6. některé hráčky pojedou s ml. žačkami na turnaj do Klatov 17.-19.4., upřesní p. Vondřička
7. čtvrtek 17.4. trénink v hale 9,30 - 11,00 hod (trénink v pátek 18.4. nebude)
8. pondělí 21.4. přípravný trénink na předkolo MČR 17,00 - 18,30 hod v hale
9. čtvrtek 24.4. přípravný trénink na předkolo MČR - ještě uvidíme ???
10. pá 25.4. - ne 27.4. předkolo MČR Olomouc (bližší info upřesním) - pojedeme hromadnou dopravou, ubytování zajištěno na postelích (za ubytování budu vybírat 350 Kč), pro potvrzení totožnosti je nutné před zápasy předložit pas či rodný list (případně ověřenou kopii rodného listu), hrajeme v sobotu 9,00 hod - Olomouc, 16,00 hod - Chomutov a v neděli 9,00 hod - Pardubice

Hlavně se holky dejte už zdravotně dohromady, ať ještě do předkola MČR něco společně nacvičíme !!!

minižačky U12 - přátelák v Písku

3. dubna 2014 v 10:56

BK Strakonice - Sršni Písek

80:56


Ve středu jsme s píseckými kluky sehrály přípravné utkání, které odhalilo naše herní chyby.
Nedostatkem družstva se zdála rychlost, chuť vybíhat do protiútoku, agresivní osobní obrana, nepřesné přihrávky a vyhazování z autu (musíme odstraňovat na dalších trénincích).
Klady: účast hráček, chuť do hry, zajištění dopravy a skvělý technický zápis, rodičům děkuji za pomoc.
Body: Suchanová 18, Soukupová 12, Votavová V., Roučková, Němcová, Laňková po 8, Nepodalová, Požárková, Lukačevičová po 4, Baloušková, Sekáčová po 2.

Nejbližší akce pro nejmladší U11 ( 2003 a ml. )

2. dubna 2014 v 8:40 | Ráďa |  Novinky
1. !!! V neděli 6.4. !!! bude od 12-13,30 hod trénink ve sportovní hale - týká se hráček, které se připravují na Mistrovství ČR v Ostravě ( 25.-27.4.)
Jánská, Baloušková, Samcová, Breibischová, Chylíková, Baláková, Němcová, Chocholatá, Johanesová, Junková, Nováková, Červenková, Rozhonová, Dideková, Vráblíková, Vlčková
Omluvte ne úplně vhodnou dobu tréninku, ale v sobotu jsem pryč a v neděli je v hale od 10 hod utkání st. dorostenek.
2. Nejmladší béčko hraje v sobotu 12.3. poslední zápasy OP proti Písku C od 9,00 hod v Písku ( následně nejspíš ještě jeden zápas ), odjezd společně auty v 8,00 hod od sportovní haly - prosím o domluvu, kdo bude moct vzít kolik dětí do aut.
3. Nejmladší áčko hraje v neděli od 9,30 hod v Pelhřimově Odjezd 6,45 hod auty ( domluvit )
4. Některé hráčky áčka se nejspíš zúčastní Velikonočního turnaje v Klatovech ( 18.-19.4.) - Gába, Kája, Míša
5. Plánuji ještě jeden trénink před Mistrovstvím ( neděle 20.4. ? - dám vědět )

Výsledek vypadá hrozivě, ale předvedená hra tolik ne!

1. dubna 2014 v 20:27 | Jirka
BK Sojky Pelhřimov - BK Strakonice U 12 dívky 103 : 32 (24:6, 55:23,81:28) trojičky 16:8

Body: Suchy 9, Hany 5, Verča a Laňka po 4, Agi 3, Souky a Víla po 2, Nepi 1 a Alča nebodovala

Nastupovali jsme: Nepi, Souky, Víla, Suchy, Hany a Verča, Laňka, Agi, Korny, Alča

Do zápasu jsme šli s tím, že proti nám nastoupí hodně silný soupeř, posílený o kluky z JH a nebude nás čekat nic jednoduchého. Navíc jsme do zápasu nastupovali jen s 10-ti hráčkami (zranění, nemoci a lyže) a museli jsme se obejít bez pomoci 03 tria B.N.J. a bez nich je to, proti takovému soupeři opravdu těžké.
Úvod zápasu nebyl tak špatný, do páté minuty byl zápas relativně vyrovnaný, ale po střídání a oddechovém času soupeře, nám kluci odskočili a zápas potom celý kontrolovali. Mrzí mě, že jsme v zápase nedokázali hrát pořád stejně, střídali se rychlé přechody do útoku a zakončení s naivními ztrátami míče (hlavně při "nekrytém" driblinku). Musíme zlepšit hru pod naším košem, kde se nám stále nedaří obranné doskoky, tak na útočné polovině správně načasovat přihrávky a dávat je hlavně včas. V tomto zápase měla skvělé momenty Terka Hanusová, myslím si, že to byl její nejlepší zápas, co jsem od ní viděl. Své si odvedla tradičně Bára, Souky, Verča, Laňka. Nepině a Agi se zápas moc nepovedl, ale měli snahu hrát a nebát se něco zkusit na daleko vyspělejšího soupeře (je třeba to, ale dávat dřív z ruky, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám dohromady tým 51 z toho Nepča s Agi 19). Po zápase jsme hráli trojičky, kde musím pochválit všechny. Marodům přeji brzké uzdravení a rodičům děkuji za podporu.
Jirka